1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درد دلهای یه دهه هفتادی

شروع موضوع توسط Admin ‏Oct 5, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یه برنامه برا رادیو جوان ساختم که موضوعش جوان ایرانی با رویکرد نسل جدیده اونجا ۳تا دهه شصتی از نگاهشون در مورد دهه هفتادیا می حرفند...
    برنامه خوبی شد البته من به عنوان تهیه کننده و گوینده و نویسنده نمی یام بگم که بد شد که!!!!!

2. :35:

3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    چرا می خندی...
    فک کردی بار اولمه قبلا دو تا دیگه کار ساختم که فقط تو یکیش بهترین نویسنده رادیو شدم و کارم هم رتبه دوما بدست آورد...
    ایشااله تو این کارم هم موفق می شم...
    اتفاقا یکی از دوستام از من چند تا عکس بی هوا توی جلسات پیش تولید انداخته خیلی بامزه است یه بار می ذارم تو سایت...

4. نه بخاطر اینکه میگی: البته من به عنوان تهیه کننده و گوینده و نویسنده نمی یام بگم که بد شد که!!!!:35:

5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خب واقعیته دیگه...
    فک کن کار ۳نفرا یه نفر بکنه اونوقت تموم فشارا رو یه نفر باشه...
    بعد اون یه نفر میاد بگه عجب کاره بدی شدی....نمی گه دیگه قربان...

nanaz asali از این پست تشکر کرده است.
  6. :55::55::55::55::55::55:

7. آخ که کباااااب شدم من.............:222:
    ولی خب قبووول دارید که نسلی که واقعا سوخت دهه 50 بووود؟ موقع جنگ بوود هرچی پسر خوب بود رفت جنگ هرکی هم نرفت بیشتر یا ارازل بوود یا یا به درد دخترای دهه 50 دمه بخت نمیخورد. پسراش ک شهید شدن....دختراش هم ترشیدن..... حالا خودتون قضاوت کنید کدووم دهه سوخته است؟ ؟ ؟

8. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    اخ اگه اون 50ایا میدونستن که قراره یه روزی اینجوری باشه عمرا اگه یه نفر هم میرفت بجنگه:28:

9. خوب مشکل دهه 60 ها ست !!! خدارا شکر به دهه 50 ها مربوط نمی شود :smile: ولی من بنزین 25 هم زده ام :35: تا آتیش بگیرید. ولی منظور از نسل سوخته چیز دیگریست . وقتی پدرانمون خاطرات قبل از انقلاب را می گویند توی دیسکو ها و توی بارها و توی کلاب ها جوانان گرد هم جمع می شدند به راحتی می رفتند مسافرت جوانان بدون کوچکترین دغدغه ای !!! ماشین های زیر پاشون کم کم بی ام دبلیو سری 3 سپر آمریکایی بوده ( فکر کنید الان یک بی ام دبلیو مدل روز زیر پایتان بود ) این ها باعث سوختن می شود !!! من سنگک 20 ریالی خورده ام من شیر 20 ریالی خورده ام ولی خیلی از مسائل تمام این ها را می سوزاند و از بین می برد !!! که باعث می شود نسل سوخته باشیم . الان راحت می توانی دست یک دختر بگیری ولی در گذشته دهه 60 یا 70 از ترس حتی نمیشد به یک دختر نگاه کرد !!! زن یا نامزدت بود باید شناسنامه کف جیب می داشتی . مدرسه ها مثل پادگان نظامی بوده ساعت 6.30 صبح باید صبح گاه مشترک اجرا میشد حتی در زمستان با سرمایی شدیدش !!! همه باید کچل می کردند و شلوار جین پوشیدن = بود با اخراج از مدرسه !!! تجدیدی در درسها خیلی ها رو باعث میشد مردود شوند و دوباره آن سال درسی تکرار کنند !!! الان مدرسه ها برای کودکان دوران دهه 50 و 60 رویایی هستش . اینها تنها نمونه های بسیار کوچک از سوختن بودند

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    بعد می گی چرا .....
    آخه اگه اون دسته گلا نرفته بودند بجنگند که الان داشتی عربی حرف می زدی که....
    اگه اون دسته گلا نرفته بودند که الان مثل عراقیای بدبخت هر لحظه منتظر منفجر شدن یه بمب تو خیابون بودی که....
    اگه اون دسته گلا نرفته بودند که الان تو،تو کشور خودت بهت خارجی می گفتند که...
    من که به شخصه از زندگیم دارم لذت می برم و از وضعیت فعلی هم راضیم....
    ما ۳۳ساله انقلاب کردیم و مشکلاتمون اینقدر کمه...فرانسه که خیلی هاتون دوسش دارید تا ۵۰سال بعد از انقلابش جنگ و خونریزی داشت...حالا ما تو کدوم خیابونامون جنگ و خونریزی داریم...امنیتمون که کامله...اکثرمون هم رفاه نسبی برای یه زندگی شادا داریم...
    آخه اینقدر آدم ساده باشه هم نوبره!!!!