1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درد دلهای یه دهه هفتادی

شروع موضوع توسط Admin ‏Oct 5, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. در اون لحظه پسر باید کاری کند وقتی با دوست دخترش گیر میکند !!! :/
    برای من اتفاق افتاده ولی وقتی بری تو صورتشون و اینو بگی خیلی عقب میروند !!! چند بار تست شده است
    زنمه چرا نگاه میکنی بهش !!! باور کنید قفل می کنند وقتی اینو میشنوند بعدش بی خیال میشوند .
    البته اینجا دختر باید خونسردی خودش را حفظ کند و رنگ و رو نبازد آن هم باید محکم باشد .
    در انتخاب دوست پسر هم دقت کنید که روحیه ای جنگجو درست داشته باشد !!! :/

2. همه ی این جاها رفتم ولی بازم پیچیدن بهمووون...... بعدشم اونم ورزشکار بود ولی خب چون منتظر کارت پایان خدمتش بوووود واسش دردسر شد. حالا منو که بعد 2ساعت ول کردن ولی ماشینه اونو خابوندن مدارکشم پیوست شد

3. کتک کاری شد ولی خب اونجا پایگاه بود 100% این باید کوتاه میومد دیگه..........

4. عزیزم میشه اینارو پاک کنی؟ دردسر نشه؟

5. در کل باید مراقب بود !!! به همون داخل شهر اکتفا کن
    حالا نمی خواهد بروید خارج از شهر :/ داخل شهر این همه جای خوب هست . اگر نیت تفریح و گردش باشد :/

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.
  6. منظووووووووووووووووووور؟ پس میخواستید نیت چی باشه؟ ؟ ؟

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دیگه کتک کاری نشده اما من خیلی سفت می گم خواهرمه تو غلط می کنی چشای کثیفتو به خواهرم می اندازی...
    خداییش بی خیال می شه...به قول اون داداشمون اون بالاتر واقعا امتحان شده...حالا ببخشیدا دوست پسرت از این مامانما اینا بوده البته خوده تو هم مهمی که قافیه را نبازی...به هر حال در دوستات تجدید نظر کن فقط نیگا نکن ماشین داره یا نه....

8. منظور خاصی نبود :/ بعضی از پسران گرگی در لباس میش هستند !!! همین :/

9. شماها بحثو به کجاهااااا میکشید........ ما 2تا دوست معمولی بودیم چه ربطی به ماشینو ... داره؟ ؟ چیزیم که خیلی گیرمون انداخت هیکل اون بود و چیزی که تو داشبوردش بوووووود اصلا هم مامانی نبود

10. من پسرارو بهتر از خودشووون میشناسم ..... با کوچیکترین چیزی که باب میلم نباشه دایورتشووون میکنم