1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درباره ی سلطان رپ فارسی (حسین ابلیس)

شروع موضوع توسط nYma ‏Oct 13, 2013 در انجمن بیوگرافی هنرمندان ایرانی

1. farad.blk

farad.blk Farad

11
    18
    226
    Moltafet jaee baraye sohbat nemizare...

2. سر چن گرم؟ :35: میدونی تو کشور قریبه بگیرنت بخوان اعدامت کنن چه حسی داره؟!!!

خداوکیلی برو بنگ هیچکسو گوش کن بعدش 18 تیر حصینو !!!! فک نکنم دیه روت بشه بیای بگی هیچکس سیاسی میخونه :35:

حصین راس راس تو مشهد میگرده!!! نه مث بعضیا که دزدکی میان ایران عه ترسشون یه عکس دور میدون آزادی میگیرن و دمه رو میزارن رو کولشون در میرن :smile:

فعلا که پشمک 10 ساله میخواد یه آلبوم بده :35: لامصب از 10 کیلومتری معلومه طرف بنگیه بعد این میگه نه :35: یه ویدیو داده بود مث سگ هی خودشو میخواروند :284:

فعلا که پشمک از اون سر دنیام میترسه جواب حصینو بده :smile: (وقتی 10 نفره بریزن رو سر 2 نفر و کتک بخورن بایدم جرئت نکنن جواب بدن :35: )

اما خدایی صدای سروش اگزوز کجا و هنجره طلای رپ فارس کجا :279: از مال زد بازیم بالا نرو :35:

ار جاعت میدم به ورس آخر لزجا و جوبیا :smile: الکی هم اکانت نساز هی بیا بگو حصین فلان و ...حصین ... !!! فک میکنن تورم مث پشمک حاجی کرده :35:

мσнαммαɔ و Quf از این پست تشکر کرده اند.
  3. farad.blk

farad.blk Farad

11
    18
    226
    حاجی تو خلاف که عددی نیست جلوی قاف
    طهران با ط دسته دار

Quf از این پست تشکر کرده است.
  4. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    خداوکیلی؟؟؟

داوش من اگه اینجوری باشه برو عشقتو کن، اینجا چکار میکنی؟! :17:

5. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    10 سال واس یه آلبوم زحمت بکشی یه کار شاخ بدی بهتر اغز اینه که دو روز رو آهنگ کار کنی بعد اونم رفیقت بفروشتت مثل چی، آهنگ و دزدی بده بیرون( آهنگ عباس و میگم که اون یارو انکار آهنگ نصفه نیمه رو داد بیرون رید به هرچی حصین و دار و دسته ش)

خوبه حالا سروش تو آهنگ ش مث حصین از علف و یونجه حرف نمیزنه، باید به حاجیتون بگی بنگی که علفخوره وگرنه سروش و چه به علف!!!

میشه بپرسم ماذا فاذا؟! (خودشو مث سگ میخاروند!!) توم بد رد دادیا!!!؟

حصین سگ کی باشه سروش ازش بترسه!!! خوبه حالا علی یه بار جیدال و مفتــبر کرده انشالله نوبت حصینم میرسه!!!:35:
    فک کنم آهنگ چی شنیدی و نشنیدی که میگی سروش از حاجیتون میترسه!!! (قبلا بهت گفتم ک برو دانلود کن)

حالا اینی که میگی 10 نفری گرفتن سروشو زدن!!! منبع شو از همون سایتی که گفتم گرفتی؟(دات ذاررررت؟)

چرا ازم بدت میاد؟ چون صدام خش داره؟!
    مگه میخوای خاستگاری گرگ نما بیای!!!( این دو مصراع جدا بود که بهم ربطش دادم) الان جوابتو گرفتی یا ادامه بدم؟!!

اصن بحث بحث زدبازی نیس که چرا شر میگی؟
    هه فک کردی من اندازه تو اللافم بیام چن تا چن تا اکانت بزنم که جواب تورو بدم؟!:17:
    جمع کن باو از بس آهنگای حصین و گوش دادی مغزت پـوکیده داری هزیون میگی!!!:35::35:

تو که مشوق سولاخ ک*ن زیدته . چی میگی لابد نرسیده دوباره جنس بهت!!!
    راستی جامونم که بلدی؟!!! اصن تو بگو ما بیایم...

(داداش دیه ادامه نده من تو سایت وضعم جالب نیس کم مونده بندشم، چن روز پیش با یکی بحثم شد سر اون میخوان بندم کنن)

من آهنگای حصینم دوس دارم و یه بارم گفتم نظرشو درباره بکس ملتفتی پرسیده بودن گفته بود مشکلی نداره باهاشون.

6. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    چاکر داوشم لطف کردی بابت پرچم داری... فدایی داری!!!

چون طهران الفباش دست ماس...

farad.blk از این پست تشکر کرده است.
  7. farad.blk

farad.blk Farad

11
    18
    226
    معلوم نی چی شنیدن از ما. مهم اینه کار خودتو بکنی...
    فدایی داری ❤

Quf از این پست تشکر کرده است.
  8. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    مهم اینه کار خودتو بکنی...:16:

9. Quf

Quf

154
    461
    6,321

هه هه...
    اینم توییت حصین!!! اینه داستان صب ظهر شب... دیه داستان نکنید:16::17:

nlb03v9dwdiuky7q05eq.

10. ناموسا یه خط در میون داش از هیچکس عذرخواهی میکرد :284:))))تو اف بی 2 تا پیچ با همین اسم و همین پیک هس عه کجا معلوم که

این اصلیه باشه ؟ :smile:

مشکلی داری با سیاست کشورت بمون و مبارزه کن !!! یا پیروز میشی .... وقتی فرار کردی دیه حق هیچ اظهار نظری در مورد کشورت نداری!!! :smile: (اصلن منظورش با بعضیا که رفتن اقامت اروپا گرفتن و از خودشون عکس میزارن که تو انتحابات شرکت میکنن نی هااااا ) این بود داستان صب ظهر شب :35:

پشمک رو چه به رپ سیاسی :35: باس بره تو سوراخش قایم شه و هی نظر بده :35:

10 سال طول کشیدن آلبومش دلیل خوب بودن کارشه؟!!!نشنیده؟!!! (مخصوصا با آخرین کارش قدرتشو نشون داد :284: چی بود عمو فیروز یا ... )طرف مخشم لا ناسش شوت کرده بیرون دیه نمیتونه چیزی بنویسه :35:

تو داری میوزیکو گوش میدی برا چی؟!!!یا طرف صداش خوبه یا تکسش مفهوم داره و باحاش حال میکنی!!!

هیچکس که هیچکدومشو نداره :35:

мσнαммαɔ از این پست تشکر کرده است.