1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

درباره ی سلطان رپ فارسی (حسین ابلیس)

شروع موضوع توسط nYma ‏Oct 13, 2013 در انجمن بیوگرافی هنرمندان ایرانی

1. چند تا از تیکه هاشو میگم حال کنید :

تک بودیم 10 نفرو زدیم کردیم زیر قمه / خلاصه حاجی بدون فیلم هندیه ولی دور و برای ما نه اینفنتیه

یا مثلا میگه

اره یه روز خوشم میاد که جای تو نی لاشی

قانون جبرو گاییدم که اونجایی که من رسیدمو تو رسیده باشی

مارو تو اخبار نشون میدن شمارو کجا ؟؟\ی ام سی ؟؟هه

Quf از این پست تشکر کرده است.
  2. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    خوبه حالا حصین یه آهنگ صب ظهر شب و دیس داده بعدشم که به غلط کردن افتاده و توییت گفته من منظورم هیچکس و کل ملتفت نبوده، تو اینیستاگرا مم نظرشو درباره قاف و فدایی پرسیدن، گفته دوسشون دارم و ارزوی موفقیت کرده براشون!!! من اینجا دیس نمیبینم به ملتفت!!! اگر دیسی هم بوده حصین بعدش معذرت خواهی کرده...

мσнαммαɔ از این پست تشکر کرده است.
  3. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    خوبه حالا سروش به سبک اصلیش سیاسی اجتماعیه. حصین که هیچ نصف آهنگاشم فک نمیکنم سیاسی باشه... حصین و یبار به خاطر حمل مواد تو افغانستان با گریه و زاری گرفتن حالا هی بگین!!!

4. شما که میگید حصین معذرت خواهی کرده با چشم خودت دیدی؟؟؟

اگه دیدی عکس بگیر برا منم بفرستش

5. تازه اگه هیچکس تخم داشت میومد تو ایران رپ میخوند

ابلیسو که هر چند وقت به خاطر رپاش دستگیر میکنن :35:

همین چن وقت پیش اداره اطلاعات تو هاشمیه گرفتش :16:

6. وقتی حصین داش رپ میخوند سروش پشمک داش ناسشو سر 4 راه میفروخت !!!

حصین رو تو ارمنستان گرفتن نه افغانستان !!! افغانستان راه سروش پشمکیان بود برا جور کردن بنگش!!!

این پشمکتون ته سیاسی خوندنش چی بوده؟؟!!! طرف رفته تو سوراخ موش قایم شده هی میگه یه روز خوب میاد!!! ( که اونم جای تو نی لاشی!!! )

آهنگ 18 تیر حصین رو گوش دادی؟؟؟ وقتی چن وقت پیش اطلاعات حصین و گرفت!!! بازم حصین مث بعضیا از کشور فرار نکرد!مووندش چون یه شیر تو سوراخ موش جا نمیشه:smile:

حصین بعد صب ظهر شب معذرت خواهی کرد؟ :35: شما خبراتو از پشمک نیوز . کام میگیری؟ :284:

Quf و мσнαммαɔ از این پست تشکر کرده اند.
  7. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    آره خودم دیدم، اگه دوباره به چشم خورد حتما اسکرین شات میگیرم... از کجا مطمئنی این حاجیتون الان تو ایرانه؟!!!
    دستگیریشم که سر آهنگ نبوده داشته تو ویدیو داشته می لاسیده!!! بعدشم سروشم کم دستگیر نشده...

8. Quf

Quf

154
    461
    6,321
    "ناسشو" وات؟؟؟

هه ارمنستان!!! یا افغانستان زیاد مهم نی... مهم اینه سر چن گرم کوکولی خودشو خیس کرده بود و داشت مثل ابر اشک می ریخت!

کصین ته سیاسی ش چی بوده؟!!! بن بست؟؟؟ برو آهنگ بنگِ سروشو گوش کن بعد بیا بگو کصین سیاسی میخونه...

سروش علفخور نیس اینو نمیدونستی بدون این کصینه که داره شبیه گوسفند علف میخوره...

بازم حاجی ما تو سوراخ موش قایم شده کصین که وقتی کلان ببینه خودشو تو شرتش جا میده باو، بازم سروش!!! (هه هه علف چیه چاقال میلرزه صدات . بزن هویج لیس حداقل ببینه چشات)

سگ کی باشه اظلاعات بیاد بگیرتش؟! اون بهرام بود اطلاعات گرفته بودش به خاطر آهنگ " نامه ای به رئیس جمهور"

شیییر؟!! عوضش اون خودشو مثل ک*ر خودشو تو شورتش جا داده...

نه شما خبراتو از کصین دات ذاررررت میگیری!!! شما ژستو بیـگی از ظهر تا شب . صب به ک*س بگو خوش گذشت!!!

شما برو آهنگ "چی شنیدی رو گوش کن بعد از پشم سروش حرف بزن...

9. _Sepehr_

_Sepehr_ هر کی چته سن من ... چه برسه من!!!

9
    89
    858
    :35::35::35: هه کصین!!!

ملتفتی؟! نه نیستی!!! زوده برات حریف شی . عام پـولو میخوان . ما خاصیم میخوای مریض شی؟ . هه هه علف چیه چاقال میلرزه صدات بزن هویج لـــیس ببینه چشات... خداوکیلی این تیکه ش حیلی سنگین بود!!!

اصن خاله زنکه . میاد بالا ولی جای ما تو ونکه...:16::17::17::17:

10. داداش من خونه حصینم میدونم کجاست بعد تو میگی تو ایرانه؟؟

خونش تو مشهده نزدیکای خونه ما پس لطفا هیییسس :279: