1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دختر نیستم که ...

شروع موضوع توسط azetrom_92 ‏Aug 4, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    خب تو جاده بحثش جداست دوست شما تو جاه بوده منظور من اينه كه دخترا امنيت ندارن براي حفظ خودشون مجبورن به ديگران( همون پدر و برادر كه خودتون گفتين ) وابسته باشن

2. واقعاً ؟؟؟؟؟ بعد اون موقع فکر کردین هنری کردین؟؟؟؟ فکر کردین خیلی کاره بزرگیه که تو یه جامعه سالم ، سالم بمونی؟؟؟؟ خسته نشید یه وقت! اگه تو این جامعه سالم موندین هنر کردین. در ضمن اگه این پسرا بد هستن چرا بهشون پا میدین؟؟ اصلا چرا باید رابطه ای باشه؟ وقتی اسلام میگه این رابطه ها اشکال داره و حرامه برای همین روزاست ! پس وقتی تن میدی به این روابط منتظر عوارضش هم باشید لطفا!

3. جاده کجا بوده خانوم؟؟؟؟ میگم 4راه کوکا کولا تو خیابون پیروزی! اون وقت شب هیچ فرقی بین دختر و پسر نیست. معلومه که امنیت نداره.

4. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    اون وقت شما فكر كردين پسرا خيلي سالمن كه به دخترا انگ ناپاكي مي زني ؟ درسته منم قبول دارم اين روابط از ريشه غلطه ولي ظاهرا به نظر شما دخترا هميشه محكومن پسرا بايد هر كاري خواستن بكنن دختر بدبختو گول بزنن بهش توهم ازدواج بدن ازش سو استفاده كنن بعد هم مثل دستمال كاغذي بندازنش دور اخرش شما ميايد ميگين وقتي به رابطه تن ميدن فقط دختر كه گناهكاره و مي خواست نياد پسر هم كه كلا از اول بي گناهه
    به هر حال من تو كل حرفاتون فقط با تيكه اي كه گفتين اين روابط كلا غلطه موافقم
    من نظرمو گفتم ومتاسفانه با هم اختلاف نظر داريم اميدوارم فرهنگ هر دو جنس بالاخره به جايي برسه كه بفهمن اين روابط اشتباه محضه و معني نداره
    ولي شما هم دختر نيستي تا سختي هاي زندگيه يه دخترو درك كني يه سري حرفا از زندگيه يه دختر هست كه خب من نمي تونم به شما بگم دخترا بي درد نيستن درد هاشون بيشتر از پسرا نباشه كمتر هم نيست شك نكنيد
    به هر حال موفق باشيد

Abby از این پست تشکر کرده است.
  5. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    ببخشيد اشتباه فهميدم خب من اونجا رو نمي شناسم

6. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,140
    7,162
    یعنی شما میگی بده که یه دختر از پاک بودن خودش دفاع کنه؟؟؟
    منظور من این بودکه یه دختر چرا باید ساعت 3 نصفه شب بیرون از خونه باشه...

پرشیا از این پست تشکر کرده است.

7. ایول به فیس بوک:35::35::35::35::35:

8. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    نه اتفاقا بايد تا پاي جونش دفاع كنه ولي اگه نتونست نبايد باهاش مثل يه اشغال رفتار كرد اون يه انسانه خيلي چيزاي ديگه داره كه به خاطرش بايد مورد احترام باشه :biggrin:

9. اتفاقا ما با هم اختلاف نظر نداریم! چون دقیقا منم با این کار پسرا مخالفم! اون پسری که میاد اون کار هارو میکنه، دیگه پسر نیس. یه لجنه! یه آشغال بی همه چیزه! هم پسر هم دختر باید تن به این روابط ندن

afsoon از این پست تشکر کرده است.
  10. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,140
    7,162
    شما همه رو با یه چشم نبینین...
    توهرجامعه ای خوب و بد وجود داره...
    منم با این حرفتون کاملا موافقم...
    عرف جامعه ما اشتباهه که وقتی دختر پاکی خودشو (البته نه به صورت عمدی)ازدست داد دیگه باید کنار گذاشته بشه

پرشیا و afsoon از این پست تشکر کرده اند.