1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دختر نیستم که ...

شروع موضوع توسط azetrom_92 ‏Aug 4, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. mehrnaz joon

mehrnaz joon خداحافظی با مهربانی :|

1,212
    2,320
    337
    من نگفتم

2. معلومه که دخترا هم دغدغه دارن!! شاید بیشتر از پسرا!

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و mehrnaz joon از این پست تشکر کرده اند.
  3. ولی.،هرکی تنهاست،دغدغه کمتری داره!

4. mehrnaz joon

1,212
    2,320
    337
  5. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    اينكه پسرا نمي تونن تا 3 نصفه شب بيرون بمونن كه اغراقه خيلي هم راحت مي تونن
    من نگفتم دختر تا 3 نصفه شب بيرون چيكار مي كنه من داشتم از دغدغه هاي يه دختر حرف مي زدم اينكه به يه دختر مثل يه ماشين نگاه مي كنن كه
    اگه مثلا يه يه قسمتش خراب شد ديگه به درد نمي خوره و يه اشغاله ( مي فهمي منظورم چيه ديگه ) اينكه اين دختر بايد چه قدر ازش خودش مراقبت كنه تا مثل اون ماشين يه قطعه ش از بين نره

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و mehrnaz joon از این پست تشکر کرده اند.
  6. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    من گفتم نه مهرناز بابا
    خودت نمي دوني ؟

❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده است.

7. سالم موندن ؟ ببخشید اما فکر میکنم این چیزی که شما میگید دغدغه نیس. وظیفه هر فرده! چه دختر چه پسر. وضیفه اخلاقی-اجتماعی و شرعی هر آدمی همینه که خودشو آلوده نکنه. حد اقل یه دلیل درست و حسابی میگفتین!

Merjhoi از این پست تشکر کرده است.
  8. mehrnaz joon

1,212
    2,320
    337
    شاید از نظره تو درستو حسابی نباشه مهم نیست هرجوووووور دووووست داری فکر کن حووووصله بحث کردن ندارم

9. خیلی راحت میتونه بره بیرون. مگه اون دختر ناموس نداره؟ پدر ، برادر ، همسر! با اینا میتونه بره بیرون. اما اگه تنها میخواد بره باید خطراتش رو هم بپذیره. دوست من( پسر 25 ساله + قد و هیکیل بزرگ) رو 3 شب پیش تو 4راه کوکاکولا ساعت 1.30 خفت کردن. چه برسه به 3 نصفه شب! خانوم تو رو خدا یه حرف منطقی بزنید ...

10. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    خنده دار نيست اين حرفتون تو اين جامعه ي پر از گرگ
    وقتي پسرا همه شون دست شيطونو از پشت بستن وقتي دخترا انقد سادن كه گول اين پسراي گرگ صفتو مي خورن
    تازه اگه گولشونو هم نخورن اقايون يا روشون اسيد مي پاشن يا بهشون تجا**وز مي كنن
    بله شما راست مي گي سالم موندن وظيفه ي همه ست ولي تو شرايط عادي و سالم اون وقت اگه كسي ناپاك شده ميشه گفت كرم از خوده درخته نه تو اين جامعه ي كثيف

mehrnaz joon از این پست تشکر کرده است.