1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دختر خوب دختريه كه....

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Apr 22, 2013 در انجمن اسپمکده

1. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,349
    905
    همه ی دخترای اینجا خوبن سوالت بی معنیه همه میگن من :17:

Goln@r و abje از این پست تشکر کرده اند.
  2. mamal00

mamal00

64
    234
    149
    :20:sleeping:

3. abje

abje

115
    271
    176
    براوو اجی سارای خودم،مگه دختر بدم پیدا میشه ؟!!!!!!!!:61:

sara و mamal00 از این پست تشکر کرده اند.
  4. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
    :64:

5. abje

abje

115
    271
    176
    اجی چرا اینجا همه عکس اواتورشون یه تصویر ناراحته ،من اصلا این تصاویر رو دوست ندارم

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  6. یک دختر خوب با یه بار کلاس رانندگی رفتن نمیگه من 4 ساله گواهی نامه دارم.>>

یک دختر خوب کمتر بر این لینک ها کلیک میکند:شوهر یابی ، شوهر یابی در 5 دقیقه .>>

یک دختر خوب کمتر شماره میده ومیگیره و با دوستاش عوض میکنه و کلکسیون شماره باز نمیکنه.>>

یک دختر خوب وقتی براش خواستگار میاد تندی نمیره تاریخ عروسی رو تعیین کنه.)هنوز هیچی نشده(>>

یک دختر خوب تو چت نمیگه خونمون سعادت آباد،بابا مالک سایپاست و هر هفته میریم خارج.>>

یک دختر خوب وقتی براش خواستگار مناسب اومد قبول میکنه و نمیگه:من فعلا میخوام درسمو ادامه بدم.>>

یک دختر خوب نباید مقدار مهریه شو تاریخ تولدش تعیین کنه اونم به سال میلادی.>>

یک دختر خوب پای تلفن هیچوقت نمیگه لطفا مزاححححححححم نشششییییییییییید چونکه این یعنی مزاححححححححم بشششییییییییییید.>>

یک دختر

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

وقتی یه پسر بهش متلک میندازه تندی فحش نمیده و پدر و مادر پسره رو جلویه چشماش نمیاره
    .>>

یک دختر خوب بعد از کلاس درس به جای رفتن به خونه تعداد مغازه و پاساژ لباس فروشی را شمارش نمیکنه و مثل مامور تاذیرات هی قیمت ها رو سوال نمیکنه.>>

یک دختر خوب نباید یه مدلی تیپ بزند که انگار نه انگار که لباس پوشیده نکته کنکوری)بدن نما نباشه(تا اینقدر پسرا تو خیابون تلو تلو نخورن.>>

یک دختر خوب بعد از آشنا شدن با یه کیس مناسب موقع تنهایی احساسی نمیشه و نمیره هی درختو ستون های خونه شون رو بغل کنه.>>

.یک دختر خوب برای بیرون رفتن از خانه 1 ساعت ، بهتره بگم بیشتر از 1 ساعت جلوی آینه صافکاری و نقاشی نمیکن.>

یک

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

خوب وقتی که ازش دعوت میشه بیاد وسط برق3 هی نمیگه: بلد نیستم ، پام درد میکنه ، دیسک کمر دارم و فامیل و طایفه رو نابود نمیکنه
    .>>

گشتم نبود نگرد نیست!!!(دختر خوب رو میگم

Goln@r، barfi، MHK1372 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. دختری که مسخره بازی درمیاری نیگات می کنه و چشمهاش برق می زنه و زیر لب می گه عزیزم...!! دختری که روسری بد رنگ رو که براش خریدی سر می کنه و میاد به دیدنت...!! دختری که وقتی قدم می زنید و یه پسر خوش تیپ تر می بینه، خودش رو بیشتر می چسبونه بهت...!! دختری که وقتی از همه شاکی هستی و داد می زنی ، هیچی نمی گه، فقط آروم دستتو می گیره...!! دختری که تولدش براش یه شاخه گل می خری ، با یه لبخند غمگین می گه مهم خودتی...!! ا .. او همچون يك فرشته است

Goln@r، barfi، MHK1372 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. abje

abje

115
    271
    176
    خب خدا رو شکر از نگاه شما هم دختر خوب پیدا میشه ،ولی کو پسر خوب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milad1212m از این پست تشکر کرده است.
  9. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756
    حالا یکی بگه پسررررر خوب اصن وجود دارررره!؟؟؟:17:

barfi، ا مین و milad1212m از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. مگه پسره بد هم هست..:17::biggrin: