1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دختره رو هرجوري نيگا مي‌كني :|

شروع موضوع توسط ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ ‏Dec 29, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,138
    7,146
    از نظر دکترها همه چی یا سرطانزاست
    یا احتمال ابتلا به سرطانو چل و پنج درصد کاهش میده!

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,138
    7,146
    مجری تلویزیون از سولماز عباسی که تو قایقرانی المپیک بیست و چهارم شده میپرسه از سطح مسابقات راضی بودید !؟
    سولماز عباسی ~~> :279:
    من ~~> :279:
    داداشم ~~> :279:
    عوامل پشت صحنه برنامه ~~> :279:
    مخترع قایق ~~> :279:
    پلانکتون های اقیانوس اطلس ~~> :279:

3. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    گارانتی خفن لپ تاپ
    لپ تاپ شما را با شرایط زیر گارانتی می نماییم:
    1.آتش سوزی
    2. دزدی
    3. آب گرفتگی
    4. شکسته شدن در دعوا

4. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    دختره تو وبلاگش نوشته :
    دلم برای یک نفر تنگ است....نمیدانم نامش چیست...ونه میدانم چه میکند......خبری از رنگ چشمش ندارم....رنگ موهایش را نمیدانم ......لبخندش را ندیدم.....فقط میدانم باید باشد ونیست......
    [​IMG]خواهر من یه باره بگو یکی بیاد منو بگیره من شوهر میخوام[​IMG]

5. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    سلامتی استادی که سرجلسه امتحان دید برگم سفیده،اومد درگوشم گفت نگران چی هستی؟
    اسمتو بنویس بقیش با من!
    .
    .
    .
    ولی وقتی رفتم تو سایت دیدم بهم 7 داده
    عمشو ...

6. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    حاضرم قسم بخورم حضرت نوح خیلی بیشتر از یه جفت خــــــــــر سوار کشتیش کرد...

7. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    پیرمردی مشکل شنوایی داشته و هیچ صدایی رو نمی تونسته بشنوه.
    بعد از چند سال بالاخره با یک دارویی خوب می شه.
    دو سه هفته می گذره و می ره پیش دکترش که بگه گوشش حالا می شنوه.
    دکتر خیلی خوشحال می شه و می گه: خانواده شما هم باید ظاهرا خیلی خوشحال باشن که شنوایی تون رو بدست آوردید.
    پیرمرد می گه: نه، من هنوز بهشون چیزی نگفته ام! هر شب می شینم و به حرف هاشون گوش می کنم… فقط تنها اتفاقی که افتاده اینه که توی این مدت تا حالا چند بار وصیت نامه ام رو عوض کرده ام

★ سونامی ★، Vida، دوستانه و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    یه بار نزدیکی های ونک تو یه ترافیک بدجور گیر کرده بودم یهو انداختم تو یه کوچه فرعی و گازش رو گرفتم ملت هم خیال کردن من بلدم مثل اسب راه افتادن دنبال من!
    یکم اینور اونور پیچیدم آخر خوردم به بن بست خیلی ریلکس ماشین

رو ته کوچه پارک کردم رفتم نشستم یه جا، تا نیم ساعت بعد اون ماشینها داشتن سر و ته میکردن که ازکوچه در بیان
    یکم اینور اونور پیچیدم آخر خوردم به بن بست خیلی ریلکس ماشین

رو ته کوچه پارک کردم رفتم نشستم یه جا، تا نیم ساعت بعد اون ماشینها داشتن سر و ته میکردن که ازکوچه در بیان

★ سونامی ★، Vida و ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    یکی از دوستان میگفت که :
    يه روز استادمون برگه های ميان ترم تصحيح شده رو آورده بود تا به بچه ها بده، بعد از توزيع اوراق به بچه ها، استاد ميگه : این کيه اسمشو بالا برگش ننوشته؟! خير سرش 16 هم شده ؟
    هيشکی جواب نميده! 2 دقه بعد ميگه دست خطشم شبيه خودمه؟!!! اِ این که کليد سؤالاست که!!!!"

★ سونامی ★، Vida و ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. Merjhoi

4,417
    11,138
    7,146
    بعد از چند وقت از مسافرت برگشتم
    نامزدم صبح ساعت 9 اس ام اس داده ک بیا ببینمت منم خواب الود رفتم اونجا برداشته ب من میگه این چند وقت موهات بلند شدن خیلی خوشکل شدی برو از ته بتراششون کسی نگات نکنه
    میگم باشه میرم کوتاه میکنم میگه نه فقط باید بتراشیشون اخرش ب این نتیجه رسیدیم ک من موهامو نمیتراشم ایشونم ب این نتیجه رسیده ک من واسه حرفاش ارزش قائل نیستم

★ سونامی ★ و ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده اند.