1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دختربودن یعنی... پسربودن یعنی...از کسانی که ناراحت میشن معذرت

شروع موضوع توسط (تبسم) ‏Apr 18, 2015 در انجمن درد دل

1. توی نوشته ذکرشده دختر
    منم ی دخترم این موقعیتو دیدم ک وقتی همه توی جمع خانوواده نشستن دخترباید بره چایی بیاره یا هزارتا مورد دیگه ک به دلیل فرهنگ اشتباه ماایرانیان ب وجود اومده...

H@dise و diamondpower از این پست تشکر کرده اند.
  2. و غیرتی که مردا روی همسر یا خواهرشون دارنم نعمته که شماها باید قدرشو بدونید،اینکه یه پسر به خواهرش میگه نمیذارم آب تو دلت تکون بخوره هر کاری داری بخودم بگو... اینکه حاضره فدای خواهرش بشه... اینکه حاضر نمیشه کسی چپ به خواهرش نگاه کنه این ینی جنس زن خیییییلی بارزشه، که لایقه یه برادر فداش بشه، و این توهین نیست

H@dise و (تبسم) از این پست تشکر کرده اند.
  3. تو یه خانواده وقتی یه مرد یک ماه زحمت میکشه پول در میاره بعد بیست کیلو برنج یکجا میخره میاره خونه، اینکه توقع داشته باشه همسرش یادخترش اون مثلا برنجو شبی دوتا پیمونه درست کنن خیلی توقع زیادیه؟ شما با این کارت داری محبتت رو به خانوادت نشون میدی و عزیز تر میشی، اینکه برادرت تو سرما زیر بارون و تو گرما زیر آفتاب میره خرید داره محبتشو به خانواده نشون میده،خب حالا شما تابستون زیر کولر و زمستون کنار بخاری یه چایی بریزی خیلی سخته؟ پس تعریف خانواده چی میشه؟ مگه غیر اینه که باید برا همدیگه مایه بذارن؟

(تبسم) از این پست تشکر کرده است.
  4. غیرت با این چیزی که من میگم فرق میکنه
    غیرت با محدودیت فرق داره

5. اینکه شما مثلا تو یه شرکت کار کنی و در ازاش پول بگیری بهتره؟ یا مثلا پیرهن پدر یا برادرتو اتو کنی و لبخند و محبت شونو بدست بیاری؟

6. هردو باهم زندگی خوبو برا انسان ممکن میکنه

7. من اونچه که بهش عقیده داشتم رو گفتم،شما هم مختارید هر طور تشخیص میدید فکر کنید.

8. من خودم 2تابرادردارم که واااقعا عاشقشونم ازغیرتشونم لذت میبرم
    ولی این حرف خیلی اردختراست

9. اون خیلی از دخترا قدر خودشونو نمیدونن، قدر حساسیت برادراشونو نمیدونن،لیاقت میخاد که یه دختر تو قلب برادرش خدایی کنه، اون خیلی دخترا قدر این نعمتو نمیدونن اما شما بدون، اونا میرن جای دیگه میگردن اما چیزیکه میخان پیدا نمیکنن،شما که داری از دست نده

10. بعله مرسی
    از هم صحبتیتون لذت بردم...

diamondpower و H@dise از این پست تشکر کرده اند.