1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

داونی جونیر در دو فیلم دیگر «انتقامجویان» بازی می‌کند

شروع موضوع توسط hossein45 ‏Jun 22, 2013 در انجمن علمی و فرهنگی

1. hossein45

hossein45 حــــســــيـــــن 45

247
    209
    205
    فرهنگ > سینما - رابرت داونی جونیر برای تکرار نقش تونی استارک/آیرون من در دو فیلم دیگر «انتقامجویان» قرارداد امضا کرد.
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برابر با توافق رسمی داونی جونیر با مسئولان شرکت مارول، او در فیلم‌های «انتقامجویان 2» و «انتقامجویان 3» هم بازی خواهد کرد.

جاس ویدن بازمی‌گردد تا دنباله «انتقامجویان» را که پرفروش‌ترین فیلم سال 2012 بود، بنویسد و کارگردانی کند.

در «انتقامجویان» برای اولین بار گروهی از ابرقهرمانان قصه‌های مصور انتشارات مارول مانند آیرون من (داونی جونیر)، تور (کریس همسورث)، بیوه سیاه (اسکارلت جوهانسن)، نیک فیوری (ساموئل ال. جکسن)، هوکای (جرمی رنر)، کاپیتان آمریکا (کریس ایوانز) و هالک (مارک روفالو) گرد هم آمدند.

این فیلم اکنون با 1.51 میلیارد دلار پس از «آواتار» و «تایتانیک» سومین فیلم پرفروش تاریخ سینماست.

در دنباله «انتقامجویان» تعدادی از شخصیت‌های فیلم اول بازمی‌گردند و چند چهره جدید از شخصیت‌های مارول هم حضور دارند.

فیلمبرداری دنباله «انتقامجویان» مارس 2014 در استودیوهای پاین‌وود-شپرتن در بریتانیا آغاز خواهد شد. این فیلم اول مه 2015 روی پرده سینماها می‌رود.

داونی جونیر اولین بار سال 2008 در فیلم «آیرون من» تولید مارول استودیوز و دیزنی به نقش تونی استارک مخترع نابغه ظاهر شد. او این نقش را در «آیرون من 2» و «آیرون من 3» هم تکرار کرد.

فیلم سوم سه مه امسال اکران شد و تاکنون با 1.2 میلیارد دلار فروش در سطح جهانی، موفق‌ترین فیلم مجموعه «آیرون من» و پنجمین فیلم پرفروش تاریخ سینماست.

داونی جونیر ماه مه در مصاحبه‌ای اذعان کرد پارسال برای بازی در «انتقامجویان»‌ حدود 50 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.

این بازیگر 48 ساله نیویورکی سال‌ها با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می‌کرد، اما در دهه 2000 توانست با فیلم‌هایی چون «گاتیکا»، «شب بخیر و موفق باشید» و بعدها «تندر استوایی»، سری فیلم‌های «آیرون من» و «شرلوک هلمز» موقعیت کاری خود را احیا‌ کند.
    داونی جونیر دو بار برای فیلم‌های «چاپلین» و «تندر استوایی» نامزد اسکار بوده است. «قاتلین بالفطره»، «بازگشت»، «در رویاها»، «پسران شگفت‌انگیز» و «زودیاک» از دیگر فیلم‌های اوست.

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
  2. ❥ℳĀΣĐξĤ❥

❥ℳĀΣĐξĤ❥ ـمـــهــرـبــانـــو

3,596
    17,058
    4,186
    وای مرسییییییییی
    خیلی خووووووشحال شدم من عاشق آیرون منم :smile: :smile: :*