1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دانلود فیلم Hercules 2014

شروع موضوع توسط Film-Music ‏Aug 7, 2014 در انجمن فیلم

1. دانلود فیلم Hercules 2014 با کیفیت پرده ای – CAM

اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

فرمت : MKV

حجم : ۴۰۰ مگابایت

ژانر: اکشن هیجانی

خلاصه داستان : -

|

|

|

| زیرنویس

جیگولی و ILMAH_68 از این پست تشکر کرده اند.
  2. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    فک کنم اینو دیده باشم

3. نه ایلماه جان این جدید تازه دوس دختر کریستیانو رونالدو هم توشه

4. کِلان کریستوفر لاتز بازیگر نقش اولشه یعنی هرکول. سال 2008 هم تو فیلم گرگ و میش(توایلایت) در نقش امت کالن بازی کرد.
    در کل فیلم خوبیه

5. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

جیگولی جان کریستوفر لاتز بازیگر نقش اولش نیست اونی که نقش هرکوله Dwayne Johnson هست همونجور که تو پوستر مشخصه و در ضمن ایشون تو فیلم گرگ میش بازی نکردن شما با یه بازیگر دیگه قاطی کردی , کلا" واسم جالبه که فیلمای اکشن گیشه پسند بی محتوا چرا واسه شما ها جالبه و آخرشم میگید در کل خوبه ؟ واقعا" شما ها فیلمای غیر از 2013 و 2014 چیزه دیگه هم نیگاه کردین که مثلا" این خوبه ؟ من اصلان میگم قبل از 2000 نیگاه کردین ؟ من مشکلی با سلیقه دوست خوبم ندارم ولی از خدامه کمی دیدتون از سطحی گری به عمق گری در سینما گسترش بدم .

این روزها به نظر می رسد تقریباً همه چیز بر اساس یک کمیک بوک ساخته شده باشد و درونمایه ی سینمایی حاصله همیشه ارزش تلاشی که برای اقتباس آن به کار برده شده را ندارد. قطعاً «هرکولس» یک شکست پرهزینه و عظیم است، اثری که عناصر مشغول کننده ی بصری زیادی دارد اما از نظر احساسی فلج است. فیلم در حالیکه از برانگیختن ذره ای توجه و علاقه ی فردی عاجز می ماند تماشاگر را با جلوه های ویژه ی کامپیوتری بی پایان خود خسته می کند. کارگردان فیلم «برت رتنر» همیشه به بکار بستن جلوه های بصری شناخته شده بوده اما حتی برای او هم این فیلم نشان دهنده ی گامی اشتباه است زیرا عامل حیرت برانگیز و هیجان آور در آن به نوعی خنثی و الکن از کار درآمده است.

به نظر می رسد «هرکولس» به ذائقه ی پسران گروه سنی ۱۰ تا ۱۴ سال که کاری برای آنها بهتر از این نیست که چیزهایی را که معمولاً در بازی های ویدئویی می بینند روی پرده ی بزرگ سینما تماشا کنند، خوش بیاید.

این یک نقد کوچیک از جیمز براردینلی بود ایشون یکی از بزرگترین منتقد سینما که مشهور هم هستن . اینو میخوام بهتون بگم فیلم خوب ببینید حداقل بخواید که ببینید الکی الکی وقت خودتون صرف این نوع فیلمای به درد نخور نکنید .

جیگولی از این پست تشکر کرده است.
  6. مورد اول رو قبول دارم که اشتباه کردم اما در مورد اینکه گفتم فیلمی هستش که در کل خوبه.یعنی هم جنبه های مثبت هم جنبه های منفی اون رو در نظر گرفتم و به این نتیجه رسیدم. فیلم تاریخی هست و خیلی نمیشه در اون دستکاری کرد. مثه باقی فیلمهای تاریخی که نمیشه در اصل داستان دست برد.

7. pirane

pirane خسته ام خسته . . .

614
    4,046
    1,402