1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دانشگاه.2.طنز

شروع موضوع توسط sajjad ‏Jul 30, 2012 در انجمن خاطرات خنده دار

1. sajjad

sajjad

1,334
    1,399
    341
    سر یکی از کلاسهای دانشگاه استاد داشت حضور غیاب میکرد . اسم یکی از دختر های کلاس رو خوند . خانم بارونه فلانی . بعد گفت اسمتون بارونه هست؟ دختره با عشوه بله استاد
    استاد : باران شنیده بودم اما بارونه اولین باره که می شنوم
    دختره با عشوه ادامه داد چون اون روزی که من به دنیا اومدم برای پدر و مادرم روز خاطره انگیزی بود و هوا هم بارونی بود اسمم رو گذاشتن بارونه .
    یکی از پسر های تخس کلاس هم در جواب گفت : یعنی اگه هوا آفتابی بود اسمت رو میذاشتن آفتابه!!!!!!
    صدای خنده ما تا سه تا شهر اونطرفتر می رفت .
    اصن یه وضعی
    ......
    یه بار سر کلاس معرف که الان دیگه جاش اندیشه اسلامی تدریس می شه، بحث رسید به ولی فقیه و شرایطش. منم برای اینکه حالی از استاد بگیرمو یه ذره هم کرم سیاسی بریزم برگشتم گفتم : استاد مگه نه اینکه انسان جایز الخطاس ، پس ولی فقیه هم اشتباه می کنه ، مسئولیت اشتباهش با کیه ؟
    استادم گفت : بله صد در صد پیش میاد که ولی فقیه هم اشتباه می کنه و ... که همینجا یکی از دانشجوهای کلاس که اتفاقا معاون بسیجم بود اعتراض کرد که نه ولی فقیه اشتباه نمی کنه !
    ما :279:
    بهش می گم یعنی چی می خوای بگی ولی فقیه معصومه ؟ می گه نه معصوم که نیست اما با توجه به علم و تقواش هرگز اشتباه نمی کنه. بهش می گم آخه وقتی بزرگترین علما و دانشمندان و همه ی پیامبران دچار خطا و اشتباه و گناه شدن چطور می تونی بگی ولی فقیه هرگز اشتباهی مرتکب نمی شه، آها نکنه می خوای بگی ولی فقیه آدم نیست! که جایز الخطا نیست ؟
    می گه اونها شاید اشتباه کنن اما ولی فقیه چون جانشین امام زمانه خود امام کمکش می کنه تا مرتکب اشتباه نشه !
    القصه اینکه کلاس تموم شد با کلی داد و بیداد و جر وبحث بین منتقدان ولی فقیه و طرفدارانش آخر کلاس برادر بسیجی اومده منو کشیده کنار می گه ما هم می دونیم ولی فقیه دچار خطا و اشتباه ممکنه بشه اما این چیزا رو هیچ وقت نباید بگی چون برای دیگران ایجاد شک و شبهه می کنه
    من :eek:
    جلسه ی بعدش که برگذار شد دیدیم سه تا برادر با کت و شبوار و پیراهن مشکی یقه آخوندیه یقه تا خرخره بسته و هرکدوم یه وجب ریش و پشم اومدن سر کلاس نشستن. استاد وقتی اومد سر کلاس ساده دل می گه : شما دانشجوی همین کلاسین تا بحال ندیدمتون ، تازه اومدین سر کلاسا ؟
    منم برگشتم گفتم : نخیر برادرا اصلا دانشجو نیستن ، پیرو بحث جلسه پیش به خودشون زحمت دادن و اومدن اینجا مفتخرمون کنناستاد :eek:
    .......
    استادمون که اولین دکترای مهندسی شیمی ایران بود مرده ی متحرکی بود مال زمان دایناسورها ، همش چند سالی از جنتی جوونتر بود. مغزش از کار افتاده بود و کلا قاته قات بود. اومد سر کلاس و درسو شروع کرد و همون اول گفت در ترکیب فلان مولکول کلر که در جدوله ... جدوله ...
    آقا بنده خدا اسم جدوله مندلیف یادش نمیومد فکر کنین! به ما می گفت : شما اسمشو بلد نیستین ؟
    ما : نه ، نه استاد هرگز. حتی نمی دونیم درباره چی حرف می زنین .... حالا هممون کبود شدیم از شدت خنده. پسرا زیر صندلیا پهن شدن ، دخترا دارن کیفاشونو گاز می گیرن. همه با تخسی تمام اسمشو نمی گفتیم. 45 دقیقه ی تمام بنده خدا هرچی زور زد اسم مندلیف یادش نیومد و آخرشم مجبور شد کلاسو تعطیل کنه. این یکی از بهترین تعطیلیای کلاسمون بود.
    .........
    موقع امتحانات دانشجويان:خوابگاه دخترها:دختر برو ول کن بزار درسمو بخونم دو بيستو بگيرم
    خوابگاه پسرها: بچه ها شايعه شده فردا امتحان داريم...

❥ℳĀΣĐξĤ❥، nama، کلوچه خانوم و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Admin

Admin ديوانگى ها از آمدنِ تو شروع شد ... عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

13,079
    26,446
    72,990
    موقع امتحانات دانشجويان:خوابگاه دخترها:دختر برو ول کن بزار درسمو بخونم دور بيستو بگيرم
    خوابگاه پسرها: بچه ها شايعه شده فردا امتحان داريم...

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  3. nama

nama

1,808
    2,587
    416
    جالب بود...

سپاس...

4. pirane

pirane خسته ام خسته . . .

1,236
    4,637