1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

دانشگاه.2.طنز

شروع موضوع توسط sajjad ‏Jul 30, 2012 در انجمن خاطرات خنده دار

1. sajjad

sajjad

1,334
    1,395
    288
    سر یکی از کلاسهای دانشگاه استاد داشت حضور غیاب میکرد . اسم یکی از دختر های کلاس رو خوند . خانم بارونه فلانی . بعد گفت اسمتون بارونه هست؟ دختره با عشوه بله استاد
    استاد : باران شنیده بودم اما بارونه اولین باره که می شنوم
    دختره با عشوه ادامه داد چون اون روزی که من به دنیا اومدم برای پدر و مادرم روز خاطره انگیزی بود و هوا هم بارونی بود اسمم رو گذاشتن بارونه .
    یکی از پسر های تخس کلاس هم در جواب گفت : یعنی اگه هوا آفتابی بود اسمت رو میذاشتن آفتابه!!!!!!
    صدای خنده ما تا سه تا شهر اونطرفتر می رفت .
    اصن یه وضعی
    ......
    یه بار سر کلاس معرف که الان دیگه جاش اندیشه اسلامی تدریس می شه، بحث رسید به ولی فقیه و شرایطش. منم برای اینکه حالی از استاد بگیرمو یه ذره هم کرم سیاسی بریزم برگشتم گفتم : استاد مگه نه اینکه انسان جایز الخطاس ، پس ولی فقیه هم اشتباه می کنه ، مسئولیت اشتباهش با کیه ؟
    استادم گفت : بله صد در صد پیش میاد که ولی فقیه هم اشتباه می کنه و ... که همینجا یکی از دانشجوهای کلاس که اتفاقا معاون بسیجم بود اعتراض کرد که نه ولی فقیه اشتباه نمی کنه !
    ما :279:
    بهش می گم یعنی چی می خوای بگی ولی فقیه معصومه ؟ می گه نه معصوم که نیست اما با توجه به علم و تقواش هرگز اشتباه نمی کنه. بهش می گم آخه وقتی بزرگترین علما و دانشمندان و همه ی پیامبران دچار خطا و اشتباه و گناه شدن چطور می تونی بگی ولی فقیه هرگز اشتباهی مرتکب نمی شه، آها نکنه می خوای بگی ولی فقیه آدم نیست! که جایز الخطا نیست ؟
    می گه اونها شاید اشتباه کنن اما ولی فقیه چون جانشین امام زمانه خود امام کمکش می کنه تا مرتکب اشتباه نشه !
    القصه اینکه کلاس تموم شد با کلی داد و بیداد و جر وبحث بین منتقدان ولی فقیه و طرفدارانش آخر کلاس برادر بسیجی اومده منو کشیده کنار می گه ما هم می دونیم ولی فقیه دچار خطا و اشتباه ممکنه بشه اما این چیزا رو هیچ وقت نباید بگی چون برای دیگران ایجاد شک و شبهه می کنه
    من :eek:
    جلسه ی بعدش که برگذار شد دیدیم سه تا برادر با کت و شبوار و پیراهن مشکی یقه آخوندیه یقه تا خرخره بسته و هرکدوم یه وجب ریش و پشم اومدن سر کلاس نشستن. استاد وقتی اومد سر کلاس ساده دل می گه : شما دانشجوی همین کلاسین تا بحال ندیدمتون ، تازه اومدین سر کلاسا ؟
    منم برگشتم گفتم : نخیر برادرا اصلا دانشجو نیستن ، پیرو بحث جلسه پیش به خودشون زحمت دادن و اومدن اینجا مفتخرمون کنناستاد :eek:
    .......
    استادمون که اولین دکترای مهندسی شیمی ایران بود مرده ی متحرکی بود مال زمان دایناسورها ، همش چند سالی از جنتی جوونتر بود. مغزش از کار افتاده بود و کلا قاته قات بود. اومد سر کلاس و درسو شروع کرد و همون اول گفت در ترکیب فلان مولکول کلر که در جدوله ... جدوله ...
    آقا بنده خدا اسم جدوله مندلیف یادش نمیومد فکر کنین! به ما می گفت : شما اسمشو بلد نیستین ؟
    ما : نه ، نه استاد هرگز. حتی نمی دونیم درباره چی حرف می زنین .... حالا هممون کبود شدیم از شدت خنده. پسرا زیر صندلیا پهن شدن ، دخترا دارن کیفاشونو گاز می گیرن. همه با تخسی تمام اسمشو نمی گفتیم. 45 دقیقه ی تمام بنده خدا هرچی زور زد اسم مندلیف یادش نیومد و آخرشم مجبور شد کلاسو تعطیل کنه. این یکی از بهترین تعطیلیای کلاسمون بود.
    .........
    موقع امتحانات دانشجويان:خوابگاه دخترها:دختر برو ول کن بزار درسمو بخونم دو بيستو بگيرم
    خوابگاه پسرها: بچه ها شايعه شده فردا امتحان داريم...

❥ℳĀΣĐξĤ❥، nama، کلوچه خانوم و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,636
    62,824
    موقع امتحانات دانشجويان:خوابگاه دخترها:دختر برو ول کن بزار درسمو بخونم دور بيستو بگيرم
    خوابگاه پسرها: بچه ها شايعه شده فردا امتحان داريم...

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  3. nama

nama

1,808
    2,577
    355
    جالب بود...

سپاس...

4. pirane

pirane خسته ام خسته . . .

614
    4,046