1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

داستان قشنگ پسر 15 ساله

شروع موضوع توسط اهلام خانوم ‏Apr 12, 2012 در انجمن داستان و رمان

1. پدر در حال رد شدن از کنار اتاق خواب پسرش بود، با تعجب دید که تخت خواب کاملاً مرتب و همه چیز جمع و جور شده. یک پاکت هم به روی بالش گذاشته شده و روش نوشته بود «پدر». پدر با بدترین پیش داوری های ذهنی پاکت رو باز کرد و با دستان لرزان نامه رو خوند:​
    پدر عزیزم،​
    با اندوه و افسوس فراوان برایت می نویسم. من مجبور بودم با دوست دختر جدیدم فرار کنم، چون می خواستم جلوی رویارویی با مادر و تو را بگیرم.​
    من احساسات واقعی رو با (اس تاکی) پیدا کردم ،او واقعا معرکه است ،اما می دونستم که تو اون رو نخواهی پذیرفت، به خاطر تیزبینی هاش، خالکوبی هاش ، لباسهای تنگ موتور سواریش و به خاطر اینکه سنش از من خیلی بیشتره. اما فقط احساسات نیست، پدر. اون حامله است !!! ( اس تا کی) به من گفت ما می تونیم شاد و خوشبخت بشیم.​
    .​
    اون یک تریلی توی جنگل داره و کلی هیزم برای تمام زمستون.​
    ما یک رؤیای مشترک داریم برای داشتن تعداد زیادی بچه.​
    (اس تا کی)چشمان من رو بروی حقیقت باز کرد که ماریجوانا واقعا به کسی صدمه نمی زنه .​
    ما اون رو برای خودمون می کاریم،​
    و برای تجارت با کمک آدمای دیگه ای که توی مزرعه هستن،​
    برای تمام کوکائینها و اکستازیهایی که می خواهیم.​
    در ضمن، دعا می کنیم که علم بتونه درمانی برای ایدز پیدا کنه،​
    و (اس تاکی) بهتره بشه.​
    اون لیاقتش رو داره. نگران نباش پدر، من ۱۵ سالمه، و می دونم چطور از خودم مراقبت کنم. یک روز، مطمئنم که برای دیدارتون بر می گردیم، اونوقت تو می تونی نوه های زیادت رو ببینی.​
    با عشق،​
    پسرت، John​
    صبر کنید اصل کاری پاورقی نامه است :​
    پاورقی:​
    پدر، هیچ کدوم از جریانات بالا واقعی نیست،من بالا هستم تو خونه ( تامی) ،فقط می خواستم بهت یاد آوری کنم که در دنیای چیزهای بدتری هم هست نسبت به کار نامه مدرسه که روی میزمه،​
    دوست دارم! هروقت برای امدن به خونه امن بود ،بهم یه زنگ بزن!!!​

negar1998، flor@ns، setareh و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,516
    50,711
    29,740
    مرسی.................

3. setareh

setareh ღشرمنده دستای پینه بسته پدرممღ

10,641
    63,408
    88,247
    جالب بود.ممنون