1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خود ارضايي از ديد علمي(جالب)

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Sep 2, 2012 در انجمن روابط دختر و پسر

1. MOHAMMAD

MOHAMMAD

701
    1,840
    363
    بنظر من ارزش خوندن داره اما مشکل اینجاست جوونای ما نمی تونن به اون عمل کنن چون هر چی باشه ی نیاز غریزه ای که تو همه هست باید ی جوری ارضا بشن خب سن ازدواجم مثل دلار و طلا بدجور کشیده بالا پس چاره ای ندارن

2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    راستش من خودم این حرفا خیلی وقته می خوام بزنم اما جراتشا نکرده بودم تا اینکه تو گفتی!!!
    موافقم اما همین که من جوون بدونم حتی اگه از عقوبتش الهیش که ایشااله خدا هممونا می بخشه بگذریم یه سری مشکلای توی سیستم بدن من ایجاد می کنه سعی می کنم این عمل زشتا کمتر انجام بدم و یا اگه صبرشا دارم اصلا انجام ندم...
    من خودم قبل کنکور با خوردن کافور خودما کنترل می کردم اما الان۴ماهه لب به کافور نزدم فقط خودما و وقتای بیکاریما پر کردم و خداییش موثر هم هست!!!
    یکی از بچه ها روی دوستی به من اعتراض کرد چرا هر روز تو انجمنی تو که کنکوری هستی این مورد یکی از دلایلشه که من وقتای بیکاریما با اومدن به انجمن پر می کنم و با ورزش سنگین تونستم بار سنگین فشار جنسیا از رو دوشم به حداقل برسونم...

3. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791
    منو میگه فک کنم خوب زود تر میگفتی داداشی تا بهت گیر ندم.
    واقعا مطالب خوبی بود کامل ومفید مرسییییی

4. 17964

17964

90
    80
    172
    مرسی عالی بود

5. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    مطلب جالبی بود.خوشمان آمد.بااینکه با گوشی اومدم از اول تا آخرشو خوندم.

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    فقط مشکلش اینه ک اصطلاحایی داره ک فقط اونایی که تجربی خوندن میدونن چیه.مث اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک یا غدد درون ریز و برون ریز.البته خواستین خودم براتون میتوضیحم:16:

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    ببخشید تیکه تیکه گفتم.حافظه گوشیم نمیذاره بیشتر بگم:16:‎ آخرش ‎گفته اطلاع بیشتر میخواین تو همین سایت.کدوم سایت؟آدرسش رو میدونی؟

8. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    راستش یه سایت باحالی بود در رابطه با بهداشت جنسی و خانواده...یادم نیست ماله تابستونه این ماجرا!!

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    :cautious::cautious::cautious:تابستون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    چه دیر دیدم!!:cry:
    وقت مدرسه کم میرسم بیام!
    درهر حال تا این حد هم کافی بود تا آدم بفهم چه مضراتی داره:wink:ممنون

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  10. من همه ش رو خوندم خیلی خیلی ممنون وهقعا نمی دونستم خوا هرضایی این همه عواقب داره خدا را شکر اهلش نیستم وگرنه هر کی اهلش باشه و بخونه کاملا ابسرده میشه.به همه پیشنهاد می کنم بخونن عالیه.