1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خودتون بیاید و بخونید

شروع موضوع توسط Nayereh ‏Jan 17, 2013 در انجمن مذهبی

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    ببین اشتباه رو چرا توجیه میکنی . قراره تو این پست نسبت به کاری که نشون داده شده نظر بدی . کار اشتباهه و قبول کن . دلایلت هم کاملا بی معنی و غلطه

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  2. hamid reza

hamid reza معراج تا خدایم آرزوست

62
    139
    348
    عزیزم چرا قاطی میکنی مطلبو اگه دموکراسی به ضرر مردم باسه میخوام نباشه معضل دموکراسی غرب رو ببین: دولت انگلیس لایحه برده مجلس که برهنگی و پرنو گرافی از برنامه های روزانه و قابل دسترس کودکان و نوجوانان برداشته بشه.
    حالا شما میگی مردم هرچی گفتن همونه؟

3. امین جان منظورم این نیست توهین کردن یک گروه با تفکر و مد خودش به گروه مخالف کار درستیه
    میخام بگم که این دو گروه با هم فرقهایی دارند تو لباس و تفکر اینکه بخای هر کدوم از گروههارو سرکوب کنی
    مخالفم .نظرم اینکه این دو گروه با هم گروه کاملتری رو به مرور تشکیل میدن (هممون ایرانی هستیم)

4. hamid reza

hamid reza معراج تا خدایم آرزوست

62
    139
    348
    گروه مثلا روشن فکر امروز ما واسه قشر مذهبی و ارزشی آفتن خراب میکنن هر چی معنویت و تلاش واسه خدارو
    چرا برادرم قبول نمیکنی ؟ ما توهین نمیکنیم هشدار میدیم چون دلمون میسوزه به قول خودت اونام ایرانی ان
    به ولله ما هم واسه خودشون دل میسوزونیم .
    رهبر ما تاج سر ما امام خامنه ای خطاب به بد حجابان (پسر و دختر)فرمودند: این عزیزان!!!

5. درسته منم نمیگم جامعه غرب تمام کارهاش درسته میگم اینکه فکر کنی تموم کارهای خودمون درسته اشتباهه
    درسته رهبر ما چنین دستوری داده که عمل نکردن به اون باعث دستتگیری توسط امر به معروف....اماکن و اگه بریم عقب تر هر کسی که لباس بسیجی داشته میشد
    راستی اشتباه نشه من مخالف برهنگی و چیز هایی مثل اون هستم ولی اعتقاد دارم اینکه ادمی رو به خاطر
    بد حجابی که الان تعریف میشه بگیرن نادیده گرفتن حقوق فردی اون ادم هستش

6. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    میخ به آونگ کوبوندن = قانع کردن اینگونه افراد
    بابا شما صحیح میگین ما اصلا به جامعه نباید توجه کنیم .همون که اسلام گفته صیغه رو بخون تو خونت هر غلطی می خوای بکنی بکن کافیه!!!(یه کتاب رساله بزار کنارت وقتی زنا میکنی بگو شرع گفته و منم این خانوم رو تا دو ساعت با این کتاب صیغه کردم) اما وای به اون لحظه ای که مامور انتظامی بهت بگه مجموع شرع وعرف تو جامعه باید اجرا شه نه یکی!! پس جناب عالی باید تشریف ببرین به ....
    حالا عین این قضیه مصادق شماست به زور میگین یا شرع یا عرف؟!!! اما فقط اینو بگم تو جامعه اسلامی اگه هر کدوم باهم نباشن ( شرع یا عرف) اونوقته که دیگه کار به کرام الکاتبین می مونه!!!

hamid reza از این پست تشکر کرده است.
  7. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    بابا امار میدیدن که تو 90 تا دختر مدرسهتون فقط 50 تا سکس نداشته!!!!!!!!!!!!!!!این اماره که تو همه جا صادق نیست!تو مدرسه ی ما بخای حساب کنی از 400 نفر 10 نفرم هم سکس نداشته!نمیگم بی اف ندارنا!دارن!50 درصدشون دارن!!!ولی دیگه از اون عاشقای تهشم که باشن از این کارا نمیکنن!.........
    ما هر 5شنبه 2ساعت درباره مشکلایی که بچه دارن میحرفیم!همه خیلی راحت همه چیو میگن تو جو صمیمی!تو جوی که فقط گروه همسن وسال خودمونه!

8. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    حروم زاده تو جامعه ما داره زیاد میشه!طبق شرع اگه حتی یه بارم قبل از خوندن صیغه به هر نحوی و هر حالتی رابطه جنسی ودخول و...صورت بگیره اون دوتا تا اخر عمر به هم حرامند!ازدواجشون از نظر شرعی اشکال داره!وحتی بعد از ازدواج هم شرعا بچشون حروم زادست!دیگه هر کسی خودش میدونه چه کارا کرده!کسی هم نمیتونه کلاه سر خودش بذاره

9. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    ببینم مگه شما 5 شنبه ها هم مدرسه میرین !! ولی خداییش تفکر جالبیه اگه این کاررو بکنین؟!!!!

10. کجایی تو منتظرت بودم
    ببین نمیگم ادم باخدایی هستم ولی بهش ایمان دارم
    به نظری که در مورد خودم و جامعه دارم باور دارم
    اگه حرف شما درست باشه یعنی:
    فقط باید تلویزیون ملی ایران رو ببینیم
    هر چی رهبر گفت بدون فکر کردن قبول کنیم چون رهبری عوض میشه
    و برای اون چیزی که میخایم اسرار نکنیم
    باشه شما راست میگی من دیگه حرفی ندارم