1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خودتون بیاید و بخونید

شروع موضوع توسط Nayereh ‏Jan 17, 2013 در انجمن مذهبی

1. منظورم ازادی های فردی بود مثل اینکه تو خونت بتونی مشروب بخوری یا ماهواره نگا کنی بون اینکه جرم باشه
    مثئله حجاب برای ایرانی ها یه جور نمادی از همه اون چیز ها شده حالا کم بیا زیاد

2. hamid reza

hamid reza معراج تا خدایم آرزوست

62
    139
    348
    عزیزم توی شرع ما هرگند ماری که طرف تو خونش انجام میده ضرری واسه جامعه نداره اما اگه کاری کنه که ضررش به بقیه هم برسه جرم داره بد حجابی هم نمونه بارز آسیب اجتماعیه پس با این توضیح حجاب چه ربطی به آزادی فردی داره؟؟؟

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  3. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    خیلی عالی بود . این بیشعوری و بی فهمی یک نفره که به اعتقادات کسی توهین میکنه .
    اگه طرف دوست داره با طرزه لباسش خودفروشی کنه . قرار نیست که به دیگران توهین کنه .
    امروزه برعکس شده گناه کاره به اون یکی میگه چرا تو پاک موندی

hamid reza از این پست تشکر کرده است.
  4. جامهع رو نگاه کن به هر دلیلی این ادمها(سلیقه راحتی گرما زیبایی ....) میخوان اینجور لباس بپوشن
    که تعدادشون رو به افزایشه و در جامعه ای که دمکراسی بر قرار باشه رای با اکثریت مردمه

5. hamid reza

hamid reza معراج تا خدایم آرزوست

62
    139
    348
    آفرین دوست عزیز

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  6. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    در اسلام گفته شده طرفداران حقیقت و یاران امام زمان قلیل و اندک اند . هر اکثریتی دلیل بر درستی و اثباطه حقانیت نیست

7. کسی که بخواد اون کارها رو انجام بده با چادر یا بی چادر انجام میده همیشه ادمشم پیدا میکنه
    من با نظر تو که مثلا با نزاشتن رو سری به اعتقادات دیگران توهین میکنه مخالفم

8. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    ببین . اینکه طرف بیاد تو فضایی عمومی بخواد یک فرده به قولی مذهبی رو تخریب کنه کاری بسیار بیشعور گری است

من خودم چهره ام مذهبیه . و تو دانشگاه زیاد تیکه بهم میندازند . اینکه من ساده باشم درست تر یا اینکه الان پسرها شلوارهاشون از باسنشون داره میفته .
    الان به تیپ های به قولی بسیجی بیشتر گیر میدن تا اونجور تیپها

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  9. این گفته رو من هم شندم یعنی همه شتیدن
    یادت میاد چند درصد از مردم به انقلاب اسلامی رای دادندجون معتقد بودن کارشون درسته و براش مبازره کردن
    الان هم طرفدار اسلامی که تو مد نظرته کم نیستند پس من نظرتو قبول ندارم

10. دوست عزیز اینگه داری میگی چند سال بعد از انقلاب دقیقا بر عکسش اتفاق افتاده که یه ریشه روانشناسی داره
    اینکه یه نفر توی محیطی بزاری که نخاد باشه بعد که کمی ازادی پیدا کرد میخواد یه جوری خودشو تخلیه کنه