1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خودتون بیاید و بخونید

شروع موضوع توسط Nayereh ‏Jan 17, 2013 در انجمن مذهبی

1. sahar h

sahar h

861
    1,987
    335
    همیشه پسر و دختر خوب هست من اکثریت رو میبینم

2. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    با این نگرش فک نکنم!!!

sahar h از این پست تشکر کرده است.
  3. sahar h

sahar h

861
    1,987
    335
    اونجوری همه علاقه مند میشن به دین. چون دین حقه و گرایش روحی هر فردی به اون سمته.

4. sahar h

sahar h

861
    1,987
    335
    من باید برم بای

5. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    منم رفتم تا بعد!!

6. مهربون

3,500
    6,508
    2,380

میفهمم چی میگی اما! اگه بدونم همه باید بزارن و میزارن دیگه با این حقیقت کنار میام نه! پس چون یک به یک شروع به دوری از چادر یا دیگر امکانات رعایت حجاب میکنیم وکسی چیزی نمیگه پس منم بخاطر عقب نمودن از غافله میگم حالا ایراد نداره ویه پسر هرزه چشمش به من وزیبایی هام میافته ونتیجه ازدواج وبعد3سال با کتک وفحاشی طلاق که آمار طلاق هم همینو میگه!!!
    اینم درست میگی از اول ،اما ! اونم تو مملکت اسلامی نمیشه باید مملکت جمهوری باشه تا بشه این حرفو زد!!!
    بازم اون موقع کسی به سمت دین نمیره چون گرایش به باطل جذاب تر از اونه...!!!!!!

7. hamid reza

hamid reza معراج تا خدایم آرزوست

62
    139
    348
    نگو جامعه ما !!!
    ویژگی پسر اینه میدونستی زن نیمه برهنه بیشتر تحریک کننده تر از زن کاملا لختته؟؟؟

sahar h و مهربون از این پست تشکر کرده اند.
  8. hamid reza

62
    139
    348
    حرف بی مورد نزن لطفا!!!
    دختر و پسر بی حجاب ریسه بد بختیشون یکیه ، از یه جا میخورن...

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  9. نظر من اینکه دختر یا پسر باید اونجوری که خودشون برای خودشون مناسب میبینن پوشش انتخاب کنن و این جرم قانونی نباشه
    اینم قبول دارم کهبا جامعه اسلامی ما و بر اساس بند بند قانون اساسی که حکومت ما بر پایه اون شکل گرفته این کار ممکن نیست
    من قانون اساسی رو خوندم بند به بند با قران گره خوده البته تفسیر قران کاملا به عهده شورای نگبهانه
    که این به معنی رو میده که اگه نماینگان مجلس تصمیم بگرن که حجاب ازاد بشه وظیفه شورای نگهبان جلوگیری از انجام اونه
    البته مردم مخالفتهایی داشتن مثل ازاد شدن استفاده از ویدئو یا ماهواره که البته با اینکه اکثریت دارن باز جرمه و جریمه داره
    حرفم اینکه اگه اکثریت مردم بخوان و پا فشاری کنن هیچ چیز غیر ممکن نیست

10. hamid reza

62
    139
    348
    بعضی وقتا مردم صلاح خودشونو فراموش میکنن یارو تو روسیه خوشگل ترین خووننده بوده زده تو گوش بی دینی مسلمون شده چه حجابی !!
    حالا ما نظر مردومو بزاریم به انتخاب خودشون که نمیشه کار...
    شمام خوب هم به نعل هم به میخ میزنی!!!