1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خواستیم و توانستیم

شروع موضوع توسط Admin ‏Dec 7, 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,519
    24,682
    62,952
    برد آلومنیوم در استادیوم خاطر انگیز اختصاصی تراختور و خواستنی دیگر برای توانستن رقم زدن حماسه ها...
    از وقتی که بچه بودم تو کتاب ها و روزنامه ها و مدرسه و از پدر و مادرم همیشه این جمله رو شنیدم که:((خواستن توانستن است)).
    ولی معنی واقعی این جمله رو وقتی درک میکنیم که فلش بکی میزنیم به 4 سال پیش و مقایسه میکنیم تراختور دسته یکی رو با اتفاقی که فردا قراره بیوفته یعنی حضور تراختور در لیست قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا!
    برد آلومنیوم در استادیوم خاطر انگیز اختصاصی تراختور و خواستنی دیگر برای توانستن رقم زدن حماسه ها...
    ما چون خواستیم پس توانستیم که حضور 120 هزار نفری داشته باشیم
    ما چون خواستیم توانستیم پرشورترین ها و پر طرفدارترین ها لقب بگیریم
    ما چون خواستیم توانسیم حضور 45 هزار نفر در مقابل استقلال آن هم در آزادی داشته باشیم
    ما چون خواستیم توانستیم صدا و سیما رو مجبور کنیم که در آن جمعه ی تاریخی و حضور 45 هزار نفریمان با تمام شرمندگی هواداران استقلال را دعوت به حضور در استادیوم بکند
    ما چون عاشق بودیم کتک خوردیم ولی باز هم حاضر شدیم
    ما چون خواستیم توانستیم بسیاری از رکورد ها رو بزنیم
    تو هوای زیر 15 درجه 90 دقیقه تیممون رو تشویق کردیم چون عاشق بودیم
    2 ساعت کوه پیمایی کردیم تا یک ساعتو نیم بازی رو ببینیم چون هدف داشتیم
    بعد آن 2 ساعت کوه پیمایی داور با ناداوری تمام بازیکن ما را اخراج کرد و به وظیفه ی خود به خوبی عمل کرد,ولی ما فقط گریه کردیم و نفرین کردیم و هفته ی بعد باز هم آمدیم چون میخواستیم
    ما برف روی چمن استادیوم را که وظیفه ی مسئولین بود تمیز کنند را با دست های خودمان تمیز کردیم چون عاشق بودیم و هدفی را پیگیری میکردیم
    با اینکه صبح زود بیدار شدیم و دیدیم حدود نیم متر برف جلوی در خانه هست ولی باز هم خودمان را به اتوبوس و پیش دوستانمان رساندیم تا تراختورمان در کرج تنها نماند ولی پلیس راه مانع رسیدن ما به کرج شد و با ناراحتی از زنجان برگشتیم
    ما از تپه های استادیوم بازی را تماشا کردیم چون برادرانمان چندین ساعت قبل از ما استادیوم را پر کرده بودند
    ما یادگار را که 4 سال پیش تبدیل به متروکه شده بود را توانستیم امسال میزبان مهمانان آسیایی کنیم
    ما خیلی موقعیت ها رو به خاطر یک بازی تراختور از دست دادیم و بسیار هزینه ها کردیم چون دیوانه وار عاشق بودیم
    ولی ما چون خواستیم پس توانستیم تا عشقمان را در عرض 3 سال آسیای کنیم تا یادگار امام 10 اسفند ماه امسال دوباره شاهد حضور 100 هزار نفری خود شود ولی اینبار در آسیا.
    فردا تاریخی دیگر رقم خواهد خورد و ما به اولین هدفمان که مسابقات آسیا بود رسیدیم پیش به سوی اهداف دگر با شعار:((خواستن توانستن است))

مهربون، Nayereh و sajjad.y از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. elaheh

elaheh

2,452
    5,866
    368
    سامان شما اسقلالی هستی؟؟؟:68:

3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,519
    24,682
    62,952
    تراکتور