1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده

شروع موضوع توسط میلاد 1 ‏May 27, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. مورد داشتیم یکی از دخترای دانشگاه «که نمیخوام اسمشو ببرم»از یکی از دوستام «که اسم اونم نمیخوام ببرم» پرسیدسر این فلش مموری های USB اگه روش نباشه ویروسی میشه ؟؟؟دوستم با خونسردی کامل گفت: ویروسی که نه ولی امکان داره اطلاعاتش بریزه بیرون !!!دختره: واااااااااااااااااایییییی برم عکسامو جمع کنم

sepideh.S، بوق، hossin و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. مورد داشتیم ازش پرسیدن قبل ازدواج تحقیق کردی؟ گفته آره هر کی باهاش بوده راضی بوده

sepideh.S، بوق، hossin و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. شادی ها و تفریحات سالم ما تو کلاس اینه که با یه میخ صندلی استاد رو سوراخ سوراخ میکنیمسپس یه سرنگ ترجیحن بزرگ را از آب(در صورت موجود آب سالم) پر کرده و به اسفنج داخل صندلی تزریق میکنیمپس از نشستن شخص مربوطه رو صندلی دل بچه ها شاد و پای استاد خنک میشودتبصره:برای شادی بیشتر مجوز استفاده از سس قرمز به جای آب نیز داده میشود

بوق، !!HISS!! و MR.Nimasr از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. یکی‌ از سرگرمیام اینه سر امتحان الکی‌ هی‌ کفه دستمو نگا کنم مراقب احساس زرنگی کنه بیاد خفتم کنه ببین هیچی‌ کفه دستم نیست.... بعد بش بگم ضایع شدی خخخخخخخخ !!! اصن به عشق همین حرکت میرم مدرسه !!!!:35:

بوق، hossin، !!HISS!! و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. غیر ممکنه توی مدرسه های ایران درس خونده باشی و این جمله رو نشنیده باشی:
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .ببینید همه تون 0 بشین، یه دوزاری از حقوق من کم نمی کننهمه تونم 20 بشین یه دوزاری به حقوق من اضافه نمی کنن
    :35::35:

6. یکی ﺍﺯ ﺗﻔﺮﯾﺤﺎﺕ ﻧﺎﺳﺎﻟﻤﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ :ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﯿﺮﯾﻢ ﺷﻬﺮﺑﺎﺯﯼ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﭘﯿﭻ ﻭ ﻣﻬﺮﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﯿﺒﺮﻡﻫﺮ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﯿﺸﯿﻢ ﺑﻪ ﺑﻐﻞ ﺩﺳﺘﯿﻢ که ﺍﺻﻮﻻ ﺁﺩﻡ ترسوییهﻣﯿﮕﻢ : ﯾﺎ ﺧﺪﺍ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﺯ ﺷﺪ ؟

7. آهای پسرا شلوارتونو بکشین بالا ،اون مارک شورت رو هم اگه خیلی واجبه بزنید به سینتون …والا به خدا ! حالا هی کلیپس کلیپس کنین !

8. My Wechat :
    My Line :
    My Fb :
    My CoCo :
    My instagram :
    my dard :
    My Kooft :
    My Zahremar :
    ایــــن اَدا اَتفـــارا چیـــهیـــه دَفــــه بِنویــــس
    My Shomare :
    راحـــــــــت والــــــا​

9. یکی نوشته بود :چقدر شیرینه وسط sms شبانه خوابت ببره ، صبح بلند شی ببینی نوشته :قربون عشقم برم که خوابش برده!منم یه شب وسط sms بازی خوابم بردصبح بلند شدم دیدم نوشته : مُــــــــردی ؟

بوق، hossin و MR.Nimasr از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. به نظر شما اگه جمله “خب بریم سر اصل مطلب” نبود!خواستگاری ها چطوری برگزار می شدند (جوابتونو لطفا بگین )

بوق، !!HISS!! و MR.Nimasr از این ارسال تشکر کرده اند.