1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده و شوخی 2

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 13, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    یکی از سرگرمی های مورد علاقم اینه که
    یه پچه ی ۳ تا ۶ ساله رو بغلش میکنم و دور خودم میچرخم
    تا سرش گیج بره ، بعد میذارمش رو زمین تا راه بره
    بعد میشینم نگاه میکنم که چطور هی میخوره به در و دیوار …:16:
    حتما امتحان کنید !

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    از تفریحات نسل ما :
    بچه که بودیم می رفتیم از این بستنی لیوانیا میخریدیم
    وختی میخوردیم لیوانشو میذاشتیم بین گلگیر و تایر
    تا وقتی که حرکت میکنیم صدا موتور گازی بده !

3. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    اینایی که زنگ میزنن از خواب بیدارت میکنن
    بعد میگن عه ببخشید خواب بودی ؟؟
    دانشمندا هنوز در موردشون به نتیجه خاصی نرسیدن

4. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    پشه محترم! اصلا مهم نیست که تو این سرما هنوز زنده مانده ای
    مهم اینه که صفحه موبایل من سولاریوم نیست که شبا بیای جلوش
    خودت رو برنزه کنی!

5. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    یکی از فانتزیام اینه مجری رادیو جوان شم! بعدش صب که رفتم پشت میکروفن بلند داد بزنم: جوون ایرونی صب بخیرررررر
    بعدش همه احساس غرور ملی کننن

6. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    صبح با دوستم سوار یه ماشین شدیم که وسط جاده جوش آورد. از توش دود می اومد بیرون و بو میداد عجییییییب. به آبجیم که معرّف حضور هستن اس دادم چی شده و اگه نیومدم حلال کنید!

چند دقیقه بعد راننده مجبور شد ما رو با یه ماشین دیگه بفرسته..دوباره به آبجی خانوم اس دادم که نجات پیدا کردیم.برگشته میگه:
    اه! نزدیک بود ثروتمند بشیما!!!
    من اینو کجای دلم بذارم آخه؟

7. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    بابام از خونه رفت بیرون ماشین رو روشن کرد و رفت یه دیقه بعد دوباره صدای ماشین بلند شد و بوق های ممتد بابام . پریدم تو کوچه میگم چی شده بابا؟ میگه یعنی تو با این هیکل گندت نمی فهمی وقتی بوق می زنم یعنی گوشیمو جا گذاشتم وردار بیار!
    خدا وکیلی راست میگه نمی دونم چرا اینو نفهمیدم! چند وقتیه خیلی خنگ شدم!!!قربون بابای گلم برم!

8. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    هر چقد بررسی می کنم می بینم تنها کسی که به من نخ داد قرقره بود [​IMG]

9. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    به نظر من مغز کاهو باید به عنوان یک میوه اعلام استقلال کنه

10. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    بعضی از آقایون هم هستن با گفتن این جمله که والله هرچی زشت تر باشی شانست بیشتره
    خودشون رو در دسته بد شانس ها جا میدن تا از زشتی تبرئه بشن