1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,159
    7,180
    در خارج هر زنی رو دیدید تاحلقومشو آرایش کرده ریلکس برید جلو و بهش بگید سلام چطوری؟ چون مطمئنا ایرانی هست!
    به این برکت قسم

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,159
    7,180
    امروز یه پیرمردی سوار اتوبوس شد هرچی کارت کشید نشد
    برگشت به راننده گفت چرا از کارت کم نمیکنه؟
    راننده گفت حتما نیت نکردی
    اصن یه وضی

3. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    گاهی انقدتوکارام“دس دس”میکنم که یهو اطرافیانم پامیشن شروع میکنن رقصیدن!

4. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    یاس ۹۲
    از چی بگم از سامسونگی که شده سمبل رشادت
    ایران شده واسش مثه صندوق تجارت
    پس glx وطن کجاس نیس

5. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    گفتم :خواهرم حجابت؟؟ - چیزی نگفت...
    دوباره گفتم :خواهرم حجابت؟!
    برگشت و گفت :چی؟؟
    گفتم :اِوااااااا خاک بر سرم!
    تو پسری جیگر؟؟

6. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    یکی از بزرگترین دلهره های زندگی من اینه که تو مهمونیا وختی دارن بشقاب ته دیگو دست به دست میچرخونن بهم نرسه:35:

7. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    مکان نداره تو دوران مدرسه عینکی باشی؛ دوستات نگن یه بار عینکتو بده بزنیم ببینیم چه جوری میشیم؟!

8. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    تا حالا دقت کردین هر وقت ما میخوایم بریم مدرسه، صبح عین گاو هندی خوابمون میاد! اصن یه وضی داریما...
    ولی تا میرسه جمعه و میخوای بازم مثل گاو هندی بخوابی ساعت ۴ صبح عین جغد روسی بیداری و نرمش صبحگاهی انجام میدی!
    من میگم ما مووشکل داریم هی بگید نه!

9. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    پسرا موجوداتِ شادی هستن؛ ۱ اسم فامیلیشون رو همیشه نگه میدارن- برای یه سفر ۵ روزه یه شلوار جین کافیه- اگر جایی دعوت نشدن قهر نمیکنن- برای ۲۵ نفر در عرض ۲۵ دقیقه سوغاتی میخرن
    - اگر به مهمونی برن و لباسشون با دیگری یکی باشهضد حال براشون نمیشه

10. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    اینا رو لایک کنید تا فردا...