1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    آقا یبار تو بچگی خودمو زده بودم به خواب! بابام صدام زد جواب ندادم گفت اگه خوابی دستتو بلندکن منم عین مشنگا دستمو بلند کردم! یه لگد زد گفت پاشو ببینم! نمیدونم از کجا فهمید من بیدارم!!! :35:

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    کاش دل ادم عین دماغ بود.
    هر وقت میگرفت فین میکردی وا میشد!!!!

3. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    داشتم تو نمایشگاه /بقل غرفه ایرانسل گوشیمو از طریق وای فای آپدیت میکردم مسئول غرفه فهمید رفت وایمکس شونو خاموش کرد اومد کنارم یه لبخند زد..
    بعد من بهش لبخند زدم و از جیبم وایمکس جیبی رو نشونش دادم.. فکر کنم از فحش هم بدتر بود...

4. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    یارو زنگ می زنه فرودگاه و می گه :شیراز تا تهران چقدر راهه؟
    کارمنده می گه :یه لحظه... یاروئه می گه :خیلی ممنون و قطع می کنه

5. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    تا حالا دقت کردین, وقتى از یه چیزى ترستون میریرزه
    دقیقا همون موقع یه چیزى میبیند یا میشنوین که دو برار قبلا ازش عین سگ میترسین, مانند (جن, روح, خون اشام, لولو, جادوگر و مدیرجوون جملک خودمون)

6. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    معلم معارفمون داشت میگفت، حضرت موسی بابرادرش پیش فرعون رفت! یهو یکی ازبچه ها گفت :یعنی حضرت عیسی و موسی باهم رفتن!!!
    خداماباکیا شدیم نسل سوخته!!

7. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    سوالی که ذهن خیلیارودرگیرکرده :میشه نیمه شعبان توماه رمضون باشه!!!
    خدایا این سوژه های خنده روازما نگیر، بگیدآمین

8. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    خدایا این خر شیطون رو بزن چلاق کن..!
    تا من دیگه سوارش نشم

9. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    ﺑﻪ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺑﺎس ﮔﻔﺖ :باشه ﻣﻦ ﺳﺮ ﺗﺎ ﭘﺎﻡ ﯾﻪ ﻗﺮﻭﻧﻪ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯ ﻭﺍﺳﻪ ﺗﻮ ﮔﺮﻭﻧﻪ...

10. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    حسی که من بعداز بازکردن در قوطی کنسرو دارم ناپلئون بعدازفتح اروپا نداره، من فقط اینجوریم یا این یه حس مشترکه
    اینقدر به خودم افتخار میکنم که نگو