1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    این خواننده های جدید رو دیدین؟ چه سبکی دارن؟
    سه دقیقه آهنگه، سی ثانیه اولش خودش و دوستاش رو معرفی میکنه
    دو دقیقه وسطش با صدای گوسفندی دو تا کلمه رو هی تکرار میکنه
    سی ثانیه آخر هم باز دوباره خودش رو معرفی میکنه

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    طرف نوشته ماپسراافتخارمون اینه که عمه نمیشم
    خواستم ازهمین تریبون اعلام کنم:
    میشناسم کسانی روک ازفحشاشون"پدر"روبایدفاکتوربگیری آخرش درهمه ضرب کنه
    فک کنم کلاخاندان پدری تارومارمیشن توفحشا... براسسلامتیشون صصصلوااات

3. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    بیشترین عبادتی که کردم وقتاییه که ظهر میرم خونه، تا نزدیک خونه همش دعا میکنم خدایا کاش این بوغذایی که میاد از خونه ما باشه:smile:

4. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    به بعضیام باید گفت :اگه تو روت خندیدم به خاطر این بود که نخواستم تو روت بالا بیارم، اینو بفهم خواهشا!!

5. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    پیرهن تازمو با کلی ذوق و شوق به بابام نشون دادم، میگه مبارکه
    بعد اشک تو چشاش جمع شده میگه :عین روبالشتیای خدابیامرز مادربزرگمه!

6. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    دقت کردین که پشت هر جمله ی "ما که بخیل نیستیم" یه دنیااااا حسادت پنهانه؟؟؟:35:

7. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    تا حالا دیدین همیشه دَنده ماشین خوب جا می خوره، الا موقعی که بابات کنارته!

8. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    گزارشگر تلویزیون :نظر شما در مورد سریال فلان که خیلی هم خوب و اموزنده است و دست من و همکارانم که برای این سریال زحمات زیادی کشیدیم درد نکنه چیه؟

9. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    مورد داشتیم دختره بدون کلیپس رفته دانشگاه
    غیبت خورده!!!!

10. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    الان دیدم دختره استتوس گذاشته :" خودتو واسم چُس نکن، من خودم چُسم "..........واقعا وقتی خودش به همچین درجه ای از عرفان رسیده من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم :279: