1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,327
    منطق خانمها :16:روز رفتم بازار یه مانتو بخرم، بعدش یه جفت کفش خوشگل دیدم، این کیفو خریدم!!!

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,327
    مهمان :آقا تشریف دارند؟
    مستخدم :نه خیر، رفته ‌اند مسافرت.
    مهمان :برای تفریح؟
    مستخدم :نه خیر، با خانم رفته ‌اند!

3. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    داداشم داشت از باغچه پر گلمون عکس میگرفت
    گفت یک... دو... سه
    فک و فامیله داریم؟

4. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    یک بار اومدن تو فامیل از من تعریف کنن منم حواسم نبود گفتم :نه بابا خواهش میکنم منم یه خری هستم مثل شما

5. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    اعتراف میکنم بچه که بودم هر وخ آدامس نعنایی میخوردم مث مونگولا دهنمو وا میکردم دور خونه میدوییدم دهنم خنک شه خر کیف شم... :smile:
    چیه خوووووو؟؟؟؟ بچه بودم دیگه...

6. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    پسرا همزمان میتون به دو دختر اس بدن اما دخترا نمیتونن همزمان به دو پسر اس بدن
    میدونید چرا؟
    چون پسرا دو دوست دختر بیش تر ندارن
    اما دخترا بیش از دوتا دوس پسر دارن برای همین اسماشونو قاطی میکنن

7. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    من معمولا آدمِ غایب جوابی هستم!
    دو سه هفته بعد از اینکه طرف یه چیزی بارم کرد؛ توی حموم جوابشو به خودم میدم..!

8. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    یه ایرانی وقتی خسته میشه میگه بریم مسافرت اونجا خستگیمون در بره.
    وقتی بر میگرده میگه وای چقد خسته شدیم تو این چند روز. باید یکم استراحت کنیم خستگیمون در بره.
    به سلامتیه همه ایرونی های همیشه خسته.

9. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    فکرشو بکن اگه بابات میتونست فکرتو بخونه اون موقع هر ۵ دقیقه یه چک آبدار میخوردی!

10. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,327
    پشت یه پیکان وانت نوشته بود :وانتافه!!! اصن هیچ وضیه!!