1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,228
    7,301
    نقش منشی در فیلم های ایرانی:
    - آقای رییس من گفتم شما جلسه دارین ولی ایشون....
    - اشکال نداره خانم منشی... شما بفرمایید....

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,228
    7,301
    یکی از بدترین جاهایی که می خاره، ته گلوی آدمه.....
    یکی از ترسناکترین صداها؛ صدای آدمیه که داره ته گلوش رو می خارونه.
    خوخوخوخوخوخوخوخ

3. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ۱۱۰، ﯾﺎﺭﻭ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ‌ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ؟ ﮔﻔﺘﻢ :ﭘَ ﻥَ ﭘَ ﺷﻤﺎ ﺯﻧﮓ ﻧﺰﺩﯾﺪ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺷﺪﻡ، ﮔﻔﺘﻢ ﺣﺘﻤﺎ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ‌ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!!

4. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    پسر داییم اومده خونمون سرو صورتش داغون کبود....
    میگم دعوا کردی؟ میگه نه.... میگم پس چرا انقدر کبود زخمیه صورتت؟ میگه نه کیسه کشیدم صورتمو میگن واسه پوست خوبه! ولی به همه میگم دعوا کردم سوتی ندی...

5. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    قانون سوم نیوتون :(هرعملی را عکس العملی است)
    درنتیجه لایک کنید تا لایک شوید.... :smile:

6. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    یه دختر خاله گودزیلا دارم ۷ سالشه... اون روز پسر همسایه که ۲۵ سالشه ب. سش کرده گفته برو اونور من از مردایی که بوی سیگار می دن خوشم نمیاد بوی شکلات تلخ دوس دارم..
    تو افق می بینمتون

7. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    میدونین چینی ها چ جوری اسم بچه هاشونو انتخاب میکنن..... از بلندی ی ظرف میندازن پایین بعد صدای همون ظرفو اسم بچه هاشونو میذارن... مثلا دانگ دونگ دینگ.... یا.. دینگ دانگ دونگ.. """"؟؟

8. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    اصحاب کهف بعد از ۱۰۹ سال از خواب بیدار شدن دیدن پولشون ارزش نداره :279:
    هه یکی نیس بگه د عاخه بنده خدا ها:35:)
    ما که هرروز از خواب پا میشیم این حسو داریم:smile:

9. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    مامور آب میره در خونه ی افغانیه در میزنه. افغانیه :کیسته؟! مامور :اومدم کانتورو ببینم.. افغانیه :برو کان پدرتو ببین پدر سگ!!!
    طنز

10. Merjhoi

5,423
    12,228
    7,301
    من بعد از آ شنایى با فیسبوک به این نتیجه رسیدم که نه تنها ظاهر آ دما با باطنشون فرق داره بلکه ظاهر آ دما با ظاهرشونم فرق داره