1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,422
    12,202
    7,268
    راز بقا داشت کانگورو ها رو نشون میداد. پدربزرگم به مادربزرگم گفت خانم پنگوءنا رو ببین. مادربزرگم خندید گفت مرد، سنی ازت گذشته پنگوءنه آخه این؟ بابابزرگم گفت پس چیه. مادر جان گفت "کنگره" اس نه پنگوءن. منو میگی :-D پاره شدم...

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,422
    12,202
    7,268
    آیا می‎‏دانید که دلفین‏ها آن قدر باهوشند که در طی چند هفته می‏توانند انسان‏ها را طوری تربیت کنند تا روی لبه استخر بایستند و برای آن‏ها ماهی پرت کنند؟ :smile:

3. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    میگم شما هم تو مدرسه انشاهایی که سر کلاس میخوندید در حد اشعار پروین اعتصامی بود و اونوقت انشاهای امتحانتون در حد آن مرد با اسب آمد؟؟

4. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    تو این زمونه دو نفر همیشه تنهان:
    دختری که آرایش بلد نیست و پسری که دروغ گفتن بلد نیست

5. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    ﺁﺧﻪ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﮕﻢ ﻣﻮﺳﺮ ﺭﻧﮓ ﻧﻜﻦ ﻭﻟﻲ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻣﻮﺳﺮﺗﻮ ﻃﻼﻳﻲ ﻣﻴﻜﻨﻲ ﻻ ﺍﻗﻞ ﺭﻳﺶ ﺳﺒﻴﻞ ﻣﺸﻜﻲ ﭘﺮﻛﻼﻏﻲ ﻧﺬﺍﺭ ﺩﻳﮕﻪ..

6. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    تو تاکسی خواستم به راننده بگم اگه میتونید من و یکم جلوتر پیاده کن
    گفتم اگه میتونی من و پیاده کن, راننده هم فکرکرد دعوا دارم
    زد کنار گفت :خر کی باشی پیاده نشی جوجه
    منم دیدم پیاده روی برا سلامتی خوبه پیاده شدم!!!
    چیه؟ حتما باس کتک میخوردم...

7. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    چند روزه کنترلم دست خودم نیست. کسی کنترلم رو ندیده؟؟؟

8. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    این!
    نه این یکی!
    نه دیگه این!
    خدا وکیلی روی این یکی برم دیگه...
    “من هنگامی که میخوام سوار پله برقی بشم

9. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    دوره دلم را حصار کشیدم تا عاشق نشوم...
    تا کسی دوستم نداشته باشد...
    اما ندونستم تویه نفهم با لودر میای تو!!!!

10. Merjhoi

5,422
    12,202
    7,268
    دخدره میگه اسمم میناست
    اسم پروفایلش NA ZA NIN هستش
    اسم ای دی فیسبوکش ایدا مهربانی
    بعد ایمیلشو هم هست المیرا ۶۸
    سازمان سیا تو شناسایی این مشکل پیدا میکنه
    انوقت تو جزییات زده از دروغ بیزارم!