1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,421
    11,170
    7,226
    واقعا من منظور راننده هایی رو که فلاشرشون روشنه و راهنما هم میزنن و با اعتماد کامل که عقبی فهمیده، میپیچن جلوی اون بد بختو نفهمیدم عاقا.
    برام اتفاق افتاده که میگما
    نکن برادر من
    نکن

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,421
    11,170
    7,226
    به خدا صدای دخترارو فقط وقتی دارن با مامانشون حرف میزنن، باید شنید
    غرش شیره صداشونا. به محض زنگ خوردن تلفن میشن بلبل لامصبا
    اصن یه وضیه
    خودمم اینجوریم که میگما

3. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    دستت رو بزار رو سرت! چیزی حس نمیکنی؟ تعجب نکن، بعضی از بزها شاخ ندارند

4. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    ومدم خونه، میبینم یه سری کاغذ چسبیده به دیوار، روش نوشته +۱۸، همینطور که مسیر کاغذها رو دنبال میکنم، میبینم میرسه تو آشپزخونه، آخرین برگ روش نوشته :” آشغالا رو بزار دم درب ” مامان خلاقه دارم؟:279:

5. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    وقت خود را چگونه صرف میکنید؟
    وقتم - وقتی - وقت
    وقتیم - وقتید - وقتند

6. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    بهلول هم نشدیم خودمونو ب دیونگی بزنیم بعد یکی ب مشکل بخوره واسش حل کنیم، بعد همه بگن چه دیونه باهوشی...!

7. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    مازیار فلاحی رو بذاری یکی گوش کنه که حتی تو عمرش به یه جنس مخالف پیامک نداده, باز طرف شکست عشقی میخوره!!

8. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    شماهایی که به سر کشیدن آب با پارچ افتخار میکنید من زمانی همش دهنمو جلو شیر ظرفشویی میگرفتم به صورت مستقیم آب میخوردم. شما هم اینجوری کردید عایا؟

9. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    حالت پسرا بعد از امتحان:
    ۲۰ درصد ناراحتن که امتحانو بد دادن...
    ۸۰ درصد خوشحالن که امتحان تموم شده!

10. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,226
    اقایکی به دادام برسه کمک شمارمون به یه اورگانی دادیم خدایش روزی بیشتراز۵بارمیزنگه میگه اقای... میگم نه عزیزم من اقای... هستم میگه ببخشین بازبعدش زنگ میزنه خدایش شمارمون داده بودیم به دختری زنگ خورمون اینقد نمیشد:smile: