1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,118
    7,128
    حکایت رفیق بامعرفت مثل دمپایی خوابگاه و سربازیه که یه لنگش هرگز پیدا نمیشه...

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,118
    7,128
    شعری ک بابام وقتی میاد از حموم بیرون میخونه:
    گل دراومد ازحموم سنبل درامد ازحموم...
    فکوفامیله ما داریم عایا؟؟؟؟
    اصن هیچ وضی!!

3. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    با دوست پسرم دعوام شد بهش گفتم خفه شو!!
    هیچی دیگه یه هفته اس داره اس ام اس خالی میده!!
    دوست پسره من دارم عایا؟؟؟

4. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    پِجَر!! پِجَر!! من اومجَم!!
    (پسرشجاع وقتی پدرشو صدا میکرد)..

5. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    هیچ چیز بدتر از استاد زن قد کوتاه نیست، لامصب آدم جرأت نمیکنه بهش بگه استاد بالاتر بنویس ما ته کلاسی هام ببینیم
    قبول دارین؟ قبول کنین دیگه

6. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    آآآآی... یاهاها هوهو... آ مثل آواز * قصه شد آغاز * ک مثل کپل * صحرا شد پر ز گل * گ مثل گردو * بنگر به هر سو * ب مثل بهار (هچی هچی) * فکر کن بسیار
    کیا یادشونه؟؟؟

7. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    یکی از فانتزیام اینه که وقتی یکی سر کلاس داره با هندزفری اهنگ گوش میده برم هندزفریشو از گوشیش جدا کنم اهنگ تو کلاس پخش شه.
    خخخخخخخخخخخخ
    روانیم خودتونین

8. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    یارو, رفته خواستگاری. دختره کلی از اعتقادات مذهبی اش تعریف کرده و در عین حال گفته :البته ما از این مسلمون‌های خشک نیستم که لب به مشروب نزنیم.
    ظاهرا مسلمون خیس بودند ایشون!!!

9. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    اولین جمله ای که ما در اول دبستان یاد می گیریم چیست؟
    بابا آب داد / بابا نان داد
    اولین جمله ای که انگلیسها در اول دبستان یاد می گیرند:
    من می توانم بخوانم و بنویسم

10. Merjhoi

4,417
    11,118
    7,128
    دقت کردید هنگامی که دارید با کامپیوتر یا اکس باکس یا...... فوتبال بازی می کنید گزارش گری هم می کنید. اجب حالی داره. من خودم هم یکی از بهترین گزارشگر های این رشته ام.