1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    اقا با رفیقم رفتیم آزمایشگاه که جواب آزمایش خودمو بگیرم. رفتیم داخل خیلی شلوغ بودکه نا خواسته با پرسنل آزمایشگاه بحث مون شدوسروصدابالا گرفت.
    یه هو رفیقم جو گرفتشو گفت :آقانخواستیم پهنشو بده تا ما بریم.
    تاالان کمر راست نکردم.

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    یادش بخیر تو کلاس معلم درس علوم می داد گفت :این چیزای که اطراف و توی گوش هستن که زردن از ورود گردو خاک وآشغال به گوش جلوگیری می کنند.
    یکی از بچه ها بلند شد گفت :خانم معلم خیلی تلخن
    دیگه کلاس...

3. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    چرا اسم همه خمیردندون‌ها دخترونه است؟ «پونه»، «نسیم»... خب یه خمیردندون «سعید» هم بزنند... یا «فرزاد»

4. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    حاصل ازدواجهای زیر رو می دونین چی میشه؟
    اگه یه مرغ با یه دلفین ازدواج کنه
    بچشون مرفین میشه ههههههههههه
    بی مزه هم خودتی.

5. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    آخه چرا اینجوریه!!!
    تهران به کابل ۱۵۰۰ کیلومتر
    کابل به تهران ۱۵۰۰ کیلو متر
    طبقه اول به هشتم :۸ طبقه
    طبقه هشتم به اول :۸ طبقه
    بچشنبه تا شنبه :۲روز
    شنبه تا بچشنبه ۵ روز!!!

6. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    دروس مقطع متوسطه عراق:
    فیزیک انتهاری-آمادگی و احتراق-بمب سازی پیشرفته
    -آزمایشگاه و اثرات موادشیمیایی در بمب-بمب شناسی-
    تعلیمات انفجاری-تاریخ ترور-انفجار گسسته-ادبیات پیش از انفجار

7. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    انقده اس ام اس های ایرانسل رو نخونده پاک کردم، لج کرده! زنگ میزنه دیگه حرفاشو بهم میزنه!

8. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    میدونید یکی از جاهایی که مجبوری قیافتو تحمل کنی کجاس؟
    تو آرایشگاه، جلوی آینه!
    بد میگم بگو بد میگی :279:

9. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    یه بار هم ۶ساله بودم رفته بودم قصابی، دم عید بودوخیلی هم شلوغ... قصابه هم گوشت هرکی آماده میشد اینجوری صداش میزد :گوساله کی بود؟؟؟ گوسفندبیااینجا... خلاصه نوبت من شد و ساتورِش رو آورد بالا گفت :توگوسفندی؟ منم ترسیدم زدم زیرگریه گفتم نه عموبه خدامن گاوم!!

10. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    کاملا وقعی:
    از وقتی رمز گزاشتم رو وایرلس خونه بچه های همسایه رو آوردن به اعتیاد...