1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,207
    7,289
    به سلامتی پسرهایی که ابروشون، مثل آبروشون دست نخورده میمونه!!!!!!!!!!!!!!!

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,207
    7,289
    همکارم تو پارک بهم گفت که اولین قدمو برای طلاق برداشته
    من :دادگستری رفتی یا شورای حل اختلاف؟
    همکارم :تازه امروز ازدواج کردم

3. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    "کم بل لاش" چیست؟ توصیه یک پیرزن کرمانی هنگام گذاشتن پنیر لای نون فرزندش!!!!

4. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    ﻳﻪ ﻣﺴﻴﺞ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺗﯽ ﺍﻭﻣﺪﻩ برام:
    "ﺧﺮﻳﺪ ﻭ ﻓﺮﻭﺵ کشتی "
    ﻋﺎﺧﻪ ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻦ, ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻣﻦ ﺑﺮﻭ ﺑﻪ ﺧﻂ ۰۹۱۲ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﻴﺠﻮ ﺑﺪﻩ ﻧﻪ ﺑﻪ ﺧﻂ ۵ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻨﻴﻪ ﻣﻦ!!
    ﻣﻦ ﻫﺮ ﺷﺐ ﺗﻮ ﺭﻭﻳﺎﻫﺎﻡ ﺩﺍﺭﻡ ﺧﻮﺍﺏ ﭘﺮﺍﻳﺪ نوک مدادی ﻣﻴﺒﻴﻨﻢ!!
    ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺑﺘﺮﺱ :279:
    چرا با احساس آدم بازی میکنی عاخه?

5. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    مدام میگن نسل الان پر رو شده
    والا اون قدیما، پسر ۱۷ سالگی زن میگرفت، دخترم ۱۲ سالگی شوهر!
    هر جور نگاه کنی اونا پر رو تر بودن!

6. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    مامانم رفته بود مجلس ختم یکی ازبستگان، بعد همسره آن مرحوم رو بغل کرده با اشک و آه گفته :چرا تنهاش گذاشتی؟ رفیق نیمه راه شدی!
    دیده شده سایر بستگان صندلی هارو گاز میزدن!
    همسر آن مرحوم: o-O
    سایر بستگان:35:))))
    مامانم: o

7. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    من نمیدونم چرا واسه خرید هرچی پس انداز میکنم به محض اینکه به قیمتش پول جمع میکنم یهو یه وحی میاد قیمتش میشه ۲۰برابر. آخه زندگی چرا میخوای کچلم کنی؟ من جوونم..

8. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    تا وقتی که نشه از اینجا من با بیل بزنم تو سر اونایی که لایک نمیکنن، با من از تکنولوژی حرف نزنین!!!

9. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    زیبا ترین اتفاق صبح اون موقعست که چشم باز کنی و بین تاریکی و روشنایی حضور یارت رو حس کنی. آهسته دستش رو لمس کنی، نفس بکشی و با خودت بگی بیشتر از همه دنیا عاشقتم!

10. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    یارو میره پیش رئیس اداره و میگه:
    آقای رئیس این حقوقی که به من دادین، در برابردوازده‌تا بچه‌ای که دارم خیلی کمه!
    رئیسه میگه:
    عزیزم، در نظر داشته باش که ما اضافه حقوق رو به فعالیت تو اداره می‌دیم
    نه فعالیت توی خونه :279: