1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,207
    7,289
    یه حسی بهم میگه کرگدنا پا درد دارن! هر چند قدمی که راه میرن همش میخوان یه جا بشینن دست بکشن سر زانوهاشون!

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,207
    7,289
    امروز مامانم به من میگفت :مرگ حقه؛ ولی خدا کنه هرچی زودتر حقه عمتو بزارن کف دستش!!! خدایا من چیکار کنم.

3. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    کار هر زن نیست با مرد ساختن...
    مغز خر میخواهد و صبر خفن..................
    (زن سعدی)

4. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    ﺩﺧﺘﺮﻩ :ﻣﻨﻮ ﭼﻘﺪﺭﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ
    پسره :ﻗﺪ ﺩﻧﯿﺎ
    ﺩﺧﺘﺮﻩ :ﻣﺮﺳﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ
    ﺣﺎﻻ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻥ ﯾﮑﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮشه :279:||

5. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    * دینگ دینگ. مسیج گوشی دوستام :سلام نازنینم. تا آخر عمر با همیم. هیچ وقت تنهات نمی ذارم.... دینگ دینگ! مسیج گوشی من :هایپر استار :از تاریخ ۴ شهریور تا ۲۰ شهریور. ماکارونی تک ۱۱۸۰ تومان. نوشابه کوکا قوطی ۶۷۵ تومان. پنیر سفید کاله ۱۲۷۰ تومان.

6. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    وصیت یک دختر :قبر مرا ۴ متری بسازید تا جای کلیپسم هم باشد

7. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    بعضی هام هستن اول سوتی بودن بعد دستو پا در اوردن

8. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    "خانم چرا هل میدی" چیست؟
    سوالی که هر روز هزاران بار در مترو پرسیده میشود و هنوز علم بشر برای آن پاسخی نیافته است

9. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    خوش به حال اونایی که چشاشون سگ داره
    من که فقط اعصابم سگ داره...

10. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    زندگی از اونجا سخت شد که تو حموم جای آواز خوندن شروع کردیم به فکرکردن!!