1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    حیف نون میره خونه دوستش بهش میگن جاتو بندازیم تو اتاق نی نی یا تو هال میخوابی؟
    بنده خدا میگه همون تو هال بخوابم بهتره!
    صبح پا میشه یه د ختر میبینه میگه ببخشید شما میگه من نی نی! ببخشید شما؟
    بنده خدا میگه من خر! من الاغ! من نفهم!!

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,240
    7,324
    از اینکه بعضیا نمیان سمتت ناراحت و دلگیر نشو، ایراد از تو نیست!
    مگس هیچوقت سمت گل نمیره؛
    همیشه میره سمت یه چیزی مث خودش!

3. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    وقتی یه مجلس میگیری اگه نوشابه قوطی بدی مردم میگن اینو نگاه کن دوروزه بوی پول به دماغش خورده چقدر کلاس میزاره اگرهم نوشابه بطری بدی میگن این گدارو ببین خوب پول نداری بیجا میکنی مجلس بدی پس در هر شرایطی مردم دهنشونو نمیبندن

4. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    دختر همسایمون گوشی خریده بهش میگم اندرویده. میگه نه سونی اریکسونه. میگم میدونم سونی اریکسونت اندرویده. میگه نه چقد خنگی ویوازه ویواز.. اخه من چی بهش بگم عایا

5. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    واسه کسی کلاس بذار که هم کلاسته...
    نه کسی که حتی تو کلاسشم راهت نمیده!!!

6. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    یه بار به بابام گفتم خواب دیدم زلزله اومده،
    فردا ظهرش زاهدان زلزله اومد؛ بهش میگم میبینی؟؟؟ بهم الهام شده بوداااا
    میگه خب بعضی از جانوران این ویژگی هارو دارن!
    من برم زنگ بزنم آتشنشانی شاید خبری از پدر و مادرم داشته باشن!:279:

7. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    دختره متولد ۸۲ استاتوس زده :از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیستم!
    اونوقت ما تا ۱۰سالگی برا هلیکوپتر بای بای میکردیم که چراغ بزنه واسمون!

8. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    دختره اومده توفیسبوک نوشته :بیاید برای همه مریضا دعاکنیم خوب شن؛ پسر اومده کامنت گذاشته :باشه کجا بیایم دعا کنیم؟

9. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    دقت کردین فقط ما ایرانیا متوجه شدیم که تو قسمت مقدمه و پیشگفتار کتابا چیز مهمی نوشته نشده
    اینه که اصلا وقتمونو برا مطالعش هدر نمیدیم!

10. Merjhoi

5,425
    12,240
    7,324
    به سلامتی اون دختری که وقتی یه پرادو براش بوق زد تو دلش گفت :هه!
    فکر کردی بنز عقبیو ندیدم؟