1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    همیشه ارزوم بود بغلت کنم. نازت کنم
    ولی مامانم نمیزاره
    میگه بعبعی ها شپش دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    آخه چرا عمه سوسن من که سالهاست ساکن کالیفرنیاست و مولتی میلیاردره و یه دختر داره که شاه کالیفرنیاست و قراره بیاد یه روز منو ازین جا ببره کالیفرنیا و داماد خودش کنه باید یه شخصیت خیالی باشه؟؟؟

3. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    من و ناتالی پورتمن تقریباً هم سنیم
    اون زمان که ناتالی داشت تو فیلم حرفه ایی بازی میکرد،
    من تو فیلم مکه رفتن بابام، کنار منقل اسپند
    وایساده بودم، داییمم هی میزد پس کلم
    میگفت نکن بو دود میگیری...

4. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    دخترا فک میکنن راهنمای ماشینشون عصای موساس!
    راهنما رو که زدن دیگه میپیچن، وظیفه بقیه َم اینه که شکافته بشن!

5. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    چرا %۹۹ دخترا قدشون نسبت به دوست پسراشون یه سرو گردن کوچیک ترن؟
    ۱چون تو سری زیاد میخورن
    ۲_گزینه ۱ درسته
    ۳_همه موارد
    ۴_گزینه ۱ ۲ ۳ درسته

6. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    دیروز استادمون گفت نمیدونین ای بالا وایسین چه چیزایی میبین, یکی با گوشیش بازی میکنه, یکی خوابه, یه چیزاییم هست روم نمیشه بگو
    اون چیزا چیه یعنی؟ ینی ممکنه یکی دستش تو دماغش بوده باشه؟
    ینی یه همچین دانشجوای بی فرهنگی داریم؟

7. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    اگه مرد ایتالیایی افتاد دنبالت بدون خوشگلی! اگه مرد امریکایی بدون سزاوار احترامی! اگه مرد فرانسوی بدون رمانتیکی! اگه مرد انگلیسی بدون ادم عاقلی هستی! اگه مرد ایرانی بود بدو...... فقط بدو!!!
    اصن ی وضی!!

8. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    دختری به کوروش گفت من عاشق شما هستم کوروش گفت لیاقت شما برادرم هست که پشت شما ایستاده دختر برگشت دید هیچکی نیس یکی خوابوند تو گوش کوروش که دیگه سرکارش نذاره

9. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    مرد :قسم بخور که منو به خاطر پولهام دوست نداری??
    زن :۱۰۰۰ تومن بده قسم بخورم
    عثن یه وزی....

10. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    به نظر شما اگه جمله ی خووب بریم سر اصل مطلب توی خواستگاری نبود چجوری خواستگاری میکردن???