1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,222
    7,325
    دوستم اونی که شما عشقم save کردی ما لوستر save کرده بودی
    بس که آویزون بود

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,222
    7,325
    فرق افتادن از طبقه اول با طبقه دهم
    طبقه دهم :آ آ آ آ آ آ آ آ آ........ بوووووفففففف...
    طبقه اول :بوووووفففففف...... آ آ آ آ آ آ آ آ آ

3. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    یه ضرب المثل چینی میگه :برنج سرد رو میتوان خورد. چای سرد رو میتوان نوشید. اما نگاه سرد رو نمیتوان تحمل کرد. من موندم این چینیا که چشماشون فقط یه خطه! نگاه سردشون دیگه خدا میدونه چیه!!

4. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    سرما خورده بودم شدید
    دیروز رفتم دکتر.
    دکتر نبود که...... آنجلینا جولی بود.....
    صبح بازم رفتم
    امروز عصرم میرم
    اصن فردا و پس فرداهم میرم
    بله ما یه همچین مریضای وفادارووو با مسئولیتی هستیم...

5. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    امروز یه دختره تو پیاده رو زرتی خورد زمین!!
    خلاصه رفتم زیر بغل دوست پسرشو گرفتم
    که از خنده داشت میمرد...

6. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    قدیما نذری رو میاوردن میدادن در خونه، جدیدا شده مث حق! دیگه دادنی نیس گرفتنیه :279:

7. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    از مزایای اینترنت در ایران اینه که می تونید در زمان لود شدن برید توالت و حتی حموم! شایدم یکی از فامیلامون تو این فاصله بچه دارشد

8. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    بابام داشت به عموم میگفت دخترتو ببر دکتر خیلی ضعیف شده عموم گفت بردمش دکتر گفته آهنگه بدنش پایینه بابام گفت آهنگ نیست و آهکه..........
    اصن یه وضی...

9. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    این روزا اینقدر برنامه های صدا و سیما جذابه که ترجیح میدم رو تلویزیون بشینم کاناپه رو نگاه کنم...!!!

10. Merjhoi

5,425
    12,222
    7,325
    جشنواره فیلم های کیلیپس:
    ۱. کلیپس قرمزی
    ۲. کلیپسی با کفش های کالج
    ۳. من کلیپس ۲۱ سالمه
    ۴. کلیپسی از قفس پرید
    ۵. به خاطر یک کلیپس
    ۶. کلیپس ها فرشته اند
    ۷. دیشب کلیپستو دیدم سکینه
    ۸. کلیپس بر باد رفته