1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,134
    7,145
    مرده داشت تو تلویزیون میگفت :حرف راست رو از کسی که عصبانی بشنو حالا فهمیدم کسانی که تو خیابون دعوا میکنن بهم حرف های راست میزنن

2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,134
    7,145
    دیروز تو اتوبوس بودم پشت سرم یک پدرو پسر۷ساله نشسته بودن. پسره گفت بابا GALAXY S۴میخوام باباش گفت هنوز برات زوده این حرفا.. خلاصه باباه پسرشوقانع کرد که براش ماشین کنترلی بخره. اخرش پسره گفت خوبه بابقیشم میریمS۳میخریم برام :/بدبخت نسل بعد ازما

3. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    عاقا دقت کردین
    اون زمانا "دهه شصتیا "مدرسه که میرفتیم مامور گچ و تخته پاک کن داشتیم که باید هر روز اونا رو با خودش میبرد خونه! چه عشقی میکردیم بخدا! تازه گچ ها رو توی این قوطی های خالی شیرخشک بچه میذاشتیم!

4. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    واسه چی همه غم و غصه دارن؟!
    دلم خوش بود به ساسی مانکن و سعید پانتر،
    که اینا هم همش دارن دیس لاو میخونن :279:
    امیدوارم امید جهان شکست عشقی نخوره،
    بیچاره یه تنه داره جور همه شون رو میکشه

5. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    یارو با قطار میرفته مشهد به صندلی رو به روییش
    میگه به سلامتی شما دارین بر میگردین؟ :smile:

6. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    من یه بار تو اینترنت داشتم میگشتم که بابام اومد پشت سرم مجبور شدم کل راهنمای ویندوز رو بخونم. اگه بدونید چه قابیت هایی که نداره!

7. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    صدایم را همه شنیدند جز او که باید میشنید، بعد فهمیدم نگو طرف هندزفری تو گوشش بوده.

8. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    یه دفعه تو هوای برفی یه دختره رو رو تو خیابون سوار کردم
    آخرش بهم گفت:
    مرسی که جای شماره بهم امنیت دادی!
    گفتم :شماره چیه خانم؟ کرایه ت میشه ۵ تومن!

9. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    دقت کردین وقتی همه بیدارن از پارچ آب میریزی تو لیوان و هیچ صدایی تولید نمیشه ولی وای به اون لحظه ای که کسی خواب باشه انگار آبشار نیاگارا داره میریزه تو لیوان:35:

10. Merjhoi

4,417
    11,134
    7,145
    به پسرکی که آدامس می‌فروشد و تو هرگز نمی‌خری، نخند!
    به استادی که دست و عینکش گچی است و یقه پیراهنش جمع شده خیلی بخند!
    حقشه تا سرامتحان مچ نگیره.
    والا اینقدر زحمت می کشیم هماهنگ می شویم