1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,422
    12,203
    7,274
    هیچی چندش آور تر از این نیست که بخوای یه تف جانانه کنی بعد به محض اینکه بگی خخخخخ یکی از دوستات جلوت سبز بشه مجبور بشی تفت رو قورت بدی....

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,422
    12,203
    7,274
    مورد ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ ﭘﺴﺮﻩ ﻳﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﺍﻭل رﻮ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﻣﺪﺭﺳﻪ, ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﻠﻜﻪ ﺯﻳﺮ ﺍﺑﺮﻭﻫﺎﺵ ﺩﺭ ﺑﻴﺎﺩ!

3. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    بنده فوق لیسانس گند زدن دارم، گرایش موقعیت های خطیر!

4. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    امروز بابام رفته بود هندونه بخره یارو ب جای بقیه پولش بهش دوتا نارنگی داده بود
    ب همین برکت قسم...
    اصلا یه وعضی!!!

5. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    من روانی عزت نفس کسانی هستم که شماره تلفنشونو پشت در توالت مینویسن

6. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    به سلامتی شِرک که با اون قیافه زشتش نه دماغشوعمل کردنه ابروهاشوبرداشت تازه بایه الاغ مخ فیونا رو زد

7. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    اولی :چند وقته کارت اعتباریم رو دزدیدن!
    دومی با نگرانی :به بانک خبر دادی؟
    اولی :نه!
    دومی :چرا؟
    اولی :برا اینکه دزده از زنم کمتر خرج میکنه!

8. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    مورد داشتیم ما رو از خودش رونده حالا تو کفمون مونده..!

9. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    آقای محترم
    عزیز من
    داداش من
    خیلی بده که یه آهنگ عاشقونه تو رو یاد ۶۵ نفر بندازه!!!

10. Merjhoi

5,422
    12,203
    7,274
    گلبم از دوریط میثل قونجیش طون طون میزنه فوشار میاد رو اسابم!
    چیه چیرا میخندی؟!
    ساوات ندارم آما دوصیط کی دارم!