1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,207
    7,289
    ین دخترا که صبح ساعت ۵ :۳۰...
    با کلی ارایش میرن دانشگاه... از کی بیدار میشن!؟
    من خودم اونوقتها صبح انقدر خوابم میومد۲ بار با دمپایی رفتم..
    چند بار هم با زیپ باز....!!
    خدایی چه همتی دارن اینا!

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,423
    12,207
    7,289
    اقا یه فامیل داریم رفته بود نانوایی بنده خدا سنش بالا هستش
    یه اقایی از پرسید :مادر شما نفر اول هستید؟
    این بنده خدا هم جواب داده :نه نفر اول بعد از من هستش
    نخندین خو مگه خنده داره) -:

3. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    با خانمم تو بازاررضا مشهدچونه میزدیم تخفیف بگیریم یه دفه طرف دستشوگرفت بالا وگفت به این گنبد قسم قیمت خریدش بیشتره
    باورکردمودست کردم پولش بدم که خانمم درگوشم گفت به کله تو اشاره کردوگفت گنبد |:
    به فروشندها اعتماد نکنید |:

4. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    دوست دارم برگردم به اولین دیدارمون.. اونوقت به جای لبخند... جفت پا برم تو صورتت!! والاا اا!

5. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    کلاس دوم راهنمایی یه معلم زبان داشتیم که هر هفته املا میگفت. هر کسی نمرهش زیر ده میشد باید رو زمین میشست تایه املا رو بالای ده بگیره خلاصه ما کل سال رو رو زمین نشستیم آخه زبانم خیلی خوب بود.

6. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    ﺍﯾﻦ ﺩﺧﺘﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﻫﻤﻮﻥ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﮐﻪ ﺳﺮ ﺳﻔﺮﻩ ﺷﺎﻡ ﻗﻬﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻌﺪﺵ ﺗﻮ ﺁﺷﭙﺰﺧﻮﻧﻪ ﺷﯿﺶ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﺩﻥ!

7. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    من هیچ وقت بحث نمیکنم! فقط توضیح می دم که حق با منه!!!
    والا!

8. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    سرعت اینترنت خیلی رفته بالا
    از مسئولین خواهش میکنم کنترل کنن
    ما عادت نداریم, یه وخت میخوریم تو در و دیوار!!!!

9. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    آدم بی پول اگه تو یه جمعی حرف بزنه بهش میگن :تو گوز گوز نکن، اما اگه یه پولدار تو یه جمعی بگوزه، بهش میگن :چی فرمودین؟!!
    به سلامتی همه بی پولا..

10. Merjhoi

5,423
    12,207
    7,289
    در آسانسورو باز کرده کوبونده تو سر من از درد اشکم در اومده
    می گه آخی دردت اومد؟
    په نه په.... دیدم شب جمعه اس به یاد رفتگانمون افتادم یه دیده ای تر کردم