1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خنده بازار(بهترین پست های طنز فیسبوکی)

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 11, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    دیروز یه شیشه کشک خریدم :۴۵۰۰تومن
    گمونم از این به بعد “برو کشکتو بساب”یه پیشنهاد تجاری موفق محسوب میشه

2. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    روایت داریم توالت های جهنم :توش پر سوسک بالدار گنده اس. فقط شیر آب جوش داره. دمپایی همیشه خیسه. شلنگشم همیشه رو زمین افتاده. تازه فرشته عذاب پشت در واستاده هی در میزنه میگه زود بیا بیرون!!! نمیذاره کارتو بکنی

3. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    دیشب نشستیم پای ماهواره سریال عاشقانه میبینیم. زن داداشم (که نوعروسم هست) برگشته با عشوه به داداشم میگه :اگه چی بشه تو منو میبری طلاق میدی؟ داداشم خیلی جدی برگشته میگه :اگه سکه برگرده به همون ۳۰۰تومن

4. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    مامانم یه ظرف گنده ژله گذاشته جلوم، میگه نوش جان. میگم مامان مگه من گاوم اینهمه ژله بخورم؟ میگه بخور بابا!
    تمامشو خوردم، مامانم اومده میگه :حالا ثابت شدی گاوی؟!!!!
    من :279:
    مامانم:35:)

5. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    پسرخالم وضعش توپه هیچ کسی رو هم تحویل نمیگیره. دیروز به من اس دادزندگیمو برات میذارم!! منم گفتم منم همین طور عزیزم! هنوز اسم تو راه بود که دوباره برام پیام داده :اسم آهنگه فعلا اینترنت ندارم. برام دانلودش میکنی؟؟! یک هفته تمام گوشیم خاموش بود از خجالت

6. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    انقدر تلویزیون سریال کره ای نشون داده که دیگه ادم یادش میره ایرانیه.. یه لحظه از گل خوردن کره ناراحت شدم
    طفلک دونگ یی الان ناراحته
    خدا صبرش بده

7. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    سال هزاروچهارصدبیست من ونوه هام نشستیم. من :یادش بخیر زمان ماکه این چیزا نبودیه صفحه اینترنتی بود اسمشم جملک بود می رفتیم توش بعد جوک مینوشتیم اگه تایید میشد چند ساعت بشکن میزدیم تازه اگه لایک می خورد کلی می رقصیدیم. نوه هام :بمیرم عجب زندگی سختی داشتید.

8. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    ماکارانی یکم از قیمه یاد بگیر اونم نارنجیه ولی مثل تو تا شعاع ۵ سانتی متر لبمون رو رنگی نمیکنه

9. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    انگار۹۹% از خستگی آدم تو جورابشه!
    این جورابو که در میاری راحت میشی

10. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    یه سوال فنی :چرا “فوت” سرده و “ها” گرمه؟ مگه جفتشون از دهن در نمیاد چرا “فوت” میکنی سرده و “ها” میکنی گرمه؟؟؟ عاخه چرا؟؟؟ واقعا چرا؟؟؟