1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خلعتبری بالاخره به پرسپولیس پیوست و میتواند در دربی بازی کند

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Sep 1, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان پس از امضای قرارداد دو ساله با محمدرضا خلعتبری گفت: آرزوی 2 ساله‌ام بود که محمدرضا خلعتبری پیراهن پرسپولیس را بر تن کند، چرا که هواداران و مربیان پرسپولیس خواهان حضور او در این تیم پرطرفدار بودند.
    وی افزود: فصل قبل نتوانستم خلعتبری را به پرسپولیس بیاورم اما امسال از تیر ماه شخصا با باشگاه عجمان و مدیر برنامه‌های خلعتبری در امارات جلساتی داشتم. روی قیمت مشکل داشتیم و به توافق نرسیدیم اما خلعتبری پس از تغییر نام لیگ این کشور قاطعانه به من گفت که مرا به پرسپولیس بیاورید. مذاکرات ما از سر گرفته شد و هم باشگاه عجمان همکاری کرد که چهارصد هزار دلار تخفیف داد و هم خلعتبری تخفیف بسیار خوبی به ما داد. جا دارد از مدیران باشگاه عجمان، این بازیکن ملی‌پوش، مدیر برنامه‌هایش و تمام کسانی که ما را در این راه یاری دادند، تشکر کنم.

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: خلعتبری با پرسپولیس برای سال اول قراردادی 650 میلیون تومانی بست که 150 میلیون نیز در صورت راهیابی پرسپولیس به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و گلزنی او به این بازیکن تعلق می‌گیرد. ما با خلعتبری قراردادی 2 ساله بستیم. مبلغ قرارداد سال اول او را شفاف گفتم و باید بگویم مبلغ قرارداد سال دومش با پرسپولیس متفاوت است.

رویانیان در پاسخ به این سوال که خلعتبری از میلیاردها تومان پول به خاطر کشورش و پرسپولیس گذشت کرده، گفت: در واقع خلعتبری حدود سه و نیم میلیارد تومان ضرر کرد. این کار او جای تقدیر و تبریک دارد. خلعتبری دست به کار بزرگی زد و اگر منصف باشیم باید بگویم این اقدام و گذشت او در تاریخ فوتبال ما ماندگار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه خود می‌دانم بار دیگر از حسین هدایتی تشکر و تقدیر کنم. البته ما یک اسپانسر دیگر هم داریم که از آن رونمایی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: قرارداد خلعتبری در هیئت فوتبال و سازمان لیگ ثبت خواهد شد. اقدامات لازم برای دریافت ITCو ثبت قرارداد در سیستم TMS فیفا و دریافت مجوز از فدراسیون بین‌المللی فوتبال نیز ظرف امروز و فردا انجام خواهد شد. قاطعانه باید بگویم خلعتبری برای بازی کردن در دربی به محض دریافت ITCهیچ مشکلی نخواهد داشت و در صورت صلاحدید آقای دایی می‌تواند در دربی به میدان برود.

خلعتبري که امروز درگير کارهاي اداري براي پيوستن به پرسپوليس است در خصوص وضعيت مصدوميتش تاکيد کرد: خوشبختانه مصدوميتم برطرف شده و اگر شرايط مهيا باشد و کادر فني صلاح بداند مشکلي براي بازي با استقلال ندارم و مي توانم در دربي بازي کنم. من دوست دارم به پرسپوليس کمک کنم و اميدوارم اين اتفاق رخ دهد.

թคгเรค، MM75، ♥سایه♥ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Seyedeh maryeh

Seyedeh maryeh Senorita

1,284
    2,469
    381
    :cautious::cautious::cautious::cautious:

♥سایه♥ و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  3. خلعتبری دیشب رو مهمون حسین ماهینی بود تا امروز با هم برن سر تمرین♥
    خلعت بیا بیا / اون لق مافیا

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

♥سایه♥ و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  4. Vida

Vida روهــــــــــم رفته..روحــــــــم رفته!!!

2,454
    9,031
    558
    دمت قیپزززززززززززthumbsup

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.
  5. MM75

MM75 بهترین نیستم اما!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوودممممممم.

2,262
    8,617
    3,175
    هنوز نیومده استقلالیا ترسیدن...بیچاره فتح الله از دو ماه قبل میگفت خلعتبری نمتونه تو دربی بازی کنه

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.
  6. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    [​IMG] [​IMG]

••ÐêMōn•• از این پست تشکر کرده است.