خلعتبری بالاخره به پرسپولیس پیوست و میتواند در دربی بازی کند

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Sep 1, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

1. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

‏Jun 6, 2013
    3,853
    9,787
    4,059
    مرد
    به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان پس از امضای قرارداد دو ساله با محمدرضا خلعتبری گفت: آرزوی 2 ساله‌ام بود که محمدرضا خلعتبری پیراهن پرسپولیس را بر تن کند، چرا که هواداران و مربیان پرسپولیس خواهان حضور او در این تیم پرطرفدار بودند.
    وی افزود: فصل قبل نتوانستم خلعتبری را به پرسپولیس بیاورم اما امسال از تیر ماه شخصا با باشگاه عجمان و مدیر برنامه‌های خلعتبری در امارات جلساتی داشتم. روی قیمت مشکل داشتیم و به توافق نرسیدیم اما خلعتبری پس از تغییر نام لیگ این کشور قاطعانه به من گفت که مرا به پرسپولیس بیاورید. مذاکرات ما از سر گرفته شد و هم باشگاه عجمان همکاری کرد که چهارصد هزار دلار تخفیف داد و هم خلعتبری تخفیف بسیار خوبی به ما داد. جا دارد از مدیران باشگاه عجمان، این بازیکن ملی‌پوش، مدیر برنامه‌هایش و تمام کسانی که ما را در این راه یاری دادند، تشکر کنم.

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: خلعتبری با پرسپولیس برای سال اول قراردادی 650 میلیون تومانی بست که 150 میلیون نیز در صورت راهیابی پرسپولیس به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و گلزنی او به این بازیکن تعلق می‌گیرد. ما با خلعتبری قراردادی 2 ساله بستیم. مبلغ قرارداد سال اول او را شفاف گفتم و باید بگویم مبلغ قرارداد سال دومش با پرسپولیس متفاوت است.

رویانیان در پاسخ به این سوال که خلعتبری از میلیاردها تومان پول به خاطر کشورش و پرسپولیس گذشت کرده، گفت: در واقع خلعتبری حدود سه و نیم میلیارد تومان ضرر کرد. این کار او جای تقدیر و تبریک دارد. خلعتبری دست به کار بزرگی زد و اگر منصف باشیم باید بگویم این اقدام و گذشت او در تاریخ فوتبال ما ماندگار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه خود می‌دانم بار دیگر از حسین هدایتی تشکر و تقدیر کنم. البته ما یک اسپانسر دیگر هم داریم که از آن رونمایی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: قرارداد خلعتبری در هیئت فوتبال و سازمان لیگ ثبت خواهد شد. اقدامات لازم برای دریافت ITCو ثبت قرارداد در سیستم TMS فیفا و دریافت مجوز از فدراسیون بین‌المللی فوتبال نیز ظرف امروز و فردا انجام خواهد شد. قاطعانه باید بگویم خلعتبری برای بازی کردن در دربی به محض دریافت ITCهیچ مشکلی نخواهد داشت و در صورت صلاحدید آقای دایی می‌تواند در دربی به میدان برود.

خلعتبري که امروز درگير کارهاي اداري براي پيوستن به پرسپوليس است در خصوص وضعيت مصدوميتش تاکيد کرد: خوشبختانه مصدوميتم برطرف شده و اگر شرايط مهيا باشد و کادر فني صلاح بداند مشکلي براي بازي با استقلال ندارم و مي توانم در دربي بازي کنم. من دوست دارم به پرسپوليس کمک کنم و اميدوارم اين اتفاق رخ دهد.

թคгเรค، MM75، ♥سایه♥ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Seyedeh maryeh

Seyedeh maryeh Senorita

‏Jul 13, 2013
    1,284
    2,471
    384
    زن
    :cautious::cautious::cautious::cautious:

♥سایه♥ و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  3. ••ÐêMōn••

‏Nov 5, 2012
    5,733
    18,249
    1,188
    زن
    خلعتبری دیشب رو مهمون حسین ماهینی بود تا امروز با هم برن سر تمرین♥
    خلعت بیا بیا / اون لق مافیا

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

♥سایه♥ و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  4. Vida

Vida روهــــــــــم رفته..روحــــــــم رفته!!!

‏Jul 18, 2013
    2,454
    9,035
    613
    زن
    دمت قیپزززززززززززthumbsup

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.
  5. MM75

MM75 بهترین نیستم اما!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوودممممممم.

‏Jul 26, 2013
    2,262
    8,631
    3,243
    مرد
    هنوز نیومده استقلالیا ترسیدن...بیچاره فتح الله از دو ماه قبل میگفت خلعتبری نمتونه تو دربی بازی کنه

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.
  6. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

‏Jun 6, 2013
    3,853
    9,787
    4,059
    مرد
    [​IMG] [​IMG]

••ÐêMōn•• از این پست تشکر کرده است.