1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خدایاااااااااااااااااااااااا

شروع موضوع توسط magid202020 ‏Jul 24, 2013 در انجمن درد دل

1. همه باید خداروشکر کنیم... ولی مجید خوودت میدونی من ادم خیلی دینی نیستم ولی با کماال پووزش حرفاات هیچ ربطی به خدا نداره از ماست که بر مااس اینا تاوان کارایی که پدر و مادراشون کردن رو دارن میدن خدا این همه نعمت به انسان داده و گفته زندگی کنید ولی قرار نیست تو کارا دخاالت بکنه کمک میکنه ولی قراار نیست هواپیماای که با 200نفر مسسافر داره سقووط میکنه رو که 100% میمیرن همشون بیاد نجاات بده نه قانون طبیعت مختص ایران و مردم ما نیست سومالی و کشوراایه افریقاایی ولی اینا تا جاایی که من میدونم ربطی به خدا نداره میدونی مثل چی میمونه یه دکتر بیااد بهت بگه اینکارا رو بکن و اونکارو نکن بعدش به خودت بستگی داره که چطوور استفاده کنی از حرفایه دکتر خدا هم این همه حدیث و ایه و قراان و پیغمبر گذاشته ... نخواستم شعار بدم ولی یه خورده زوود قضااوت نکنین اینا به خاطره خدا نیست اینا به خاطره اون بالا دستیاامونه که به کشوراایی مثل سوریه کمک میلیارد دلااری میکننن تا مسلمونا همدیگه رو بکشن بعدش تو کشوره خودمون چیا که نیست ... و خواهشا دیگه اینطوری در مورد کسی که بهت زندگی داده بهت سلاامتی داده بهت همه ی ایناایی که الان داری رو داده و همه ی زندگیت رو تا اخره عمرت مدیوونشی حرف نزن خدا رفیقت نیست یا مسوول نیست که با این لحن حرف میزنی ... باز هم خودت میدونی من ادم دینی نیستم ولی خدا که همه چی بهمون داده و نباید تو کارش دخاالت کنیم ... تاپیکت هم اییوول داشت .. امیدوارم جنبه انتقاد رو داشته باشی .thumbsupthumbsup:22:
    هر چی رو میبینید تقصیره خدا نندازین مطمئن باشین یه حکمتی توشه و تقصیره انسان که بعضیا تو این وضعیت هستن ..

♪ Saba Banu ♫، ★ سونامی ★، mojt@ba و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,492
    50,676
    29,581
    با میلاد موافقم چون منم به دین زیاد . . .
    مشکل خودمونیم !!!:279:||||

★ سونامی ★، Nayereh، magid202020 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. magid202020

magid202020 خوشا عشقو خوشا خون جگر خوردن

854
    2,911
    335
    اره زن داداش....قدر این رفیق مارو هم بدون.......:wink:

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.
  4. magid202020

854
    2,911
    335
    میلاد به در گفتم که دیوار بشنوه منظورم از خدا کسای دیگن....

★ سونامی ★، barfi و milad1212m از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. magid202020

854
    2,911
    335
    دقیقا منم واسه همین تاپیکش کردم تا همه بخونن وگرنه خود میدونم با خدا کجا حرف بزنم

★ سونامی ★ و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  6. اخه ادم عاقل مگه اسم خدا کم کلمه ای که میای رو یه مشت ادمایه کثیف میذاری عجبا تو هم از مخ تعطیلی خدا ههمون رو ببخشه ... اخه مثل ادم بگو مسولین لاشخور همین چرا میای لقمه رو دور سره خودت پر میدی

★ سونامی ★ و magid202020 از این پست تشکر کرده اند.
  7. magid202020

854
    2,911
    335
    حالا اونجاهاش بماند منو میشناسی هیچ کاریو بی دلیل نمیکنم لابد واسه اونجاشم منظور داشتم راستی بیا پیام خصوصیه رو هم جواب بده

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.
  8. BahAr_b

BahAr_b

855
    4,973
    808
    قشنگ بود.ولی کلا من این نوشته ها رو دوست ندارم.چون همش ادمو میبرن تو فکر و ناراحتی.

★ سونامی ★ و magid202020 از این پست تشکر کرده اند.
  9. magid202020

854
    2,911
    335
    بهار قبول دارم ولی زندگی که همش چیزای خوب نیس که......زندگی اینام توش هست تو فقط اینو خوندی چقدر ناراحت شدی حالا حسابش کن اونایی که واقعا تو این شرایطن چقدر ناراحتن

★ سونامی ★ و BahAr_b از این پست تشکر کرده اند.
  10. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    خوب بود

★ سونامی ★، magid202020 و fateme66 از این ارسال تشکر کرده اند.