1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خخخ

شروع موضوع توسط بوق ‏Sep 29, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. سکوت که میکنم هرزگاهی میشنوم ندایی درونم آرام می گوید
    ماشالا چقدر خوشگلی.......
    من نمیگما ندایه درونم میگه!

2. یه زمانی بهمون میگفتن
    “یه دقیقه از اون اینترنت لامصب بیا بیرون میخوام تلفن کنم”

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، ×امیرمحمد ×، kamyar_mj و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. آخر هفته رفته بودم پارک,
    6 نفر داشتن والیبال بازی میکردن, یه گوشه دو نفر داشتن تخته نرد بازی میکردن, 3 نفر هم بدمینتون
    اونوقت اون وسط یه 50 نفری داشتن ذغال برا قلیون میچرخوندن....

ینی کشته تفریحات سالم مـلتـم....

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، ×امیرمحمد ×، kamyar_mj و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. امروز دختره هم کلاسیم بهم میگه=
    مینو من خجالت میکشم ساندوچمو بخورم
    من=اه ه ه این چه حرفیه بخور
    اون=توهم میخوری گفتم نه بد از چند دقیقه ساندویچش ودر اورد
    ماکارانی رو ساندویچ کرد
    بد بخت همه مسخرش کردن

5. اینقد دوست دارم وختی یک مشکلی واسم پیش میاد مثل این ادم خارجیا بگم ops لامصب خیلی کلاس داره ^_^
    ولی هرموقه مشکلی پیش میاد میگم یاااااا ابولضــــــــــــــــــل
    شما هم مثل منین عایا؟ -________-

6. پسـره الـان پسـت گذاشتـه دعـا کنیـد فـردا بـرف بیـاد مدرسـه هـا تعطیـل شـه ^_^

خدایـا تـو جهنمـت واسـه مـن جـا هسـت ؟ :279:

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، kamyar_mj، JACK DOWSON و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. هــــیــچــی دردنــاک تــر از ایــن نــیــســت کــه یــادداشــتــی کــه تــو بــچــگــی بــه عــنــوان یــــــــــــادگــــــاری واســه کـــســی نــوشــتـــی رو بــعــد از مــدت هـــا بـــخـــونــی..........

واســـم اتـــفــاق افـــتــاده کــه مــیــگــم....امــیــدوارم واســه هــیــچــکــی اتــفــاق نــیــوفــتــه ^_^

8. تنها پیش بینی مفیدی که ایرانیا تو زندگیشون انجام میدن
    پرکردن آفتابست که یه وقت تو دستشویی گیر نکنن :279:

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، kamyar_mj، JACK DOWSON و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. تولاین بودم یه پسره اومد پیام داد،اینا هیچی،اسمشو گذاشته بود k1 o.O
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    طی تحقیقاتی که انجام دادیم فهمیدیم اسمش کیوان بوده!! ^_^

10. یه پشه از دیروز پشت پنجره کمین کرده :(( منتظره باز کنم بیاد تو! میدونه دارم آب پز میشم :((( ولی عمران اگه باز کنم :(((((((

!!HISS!!، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، ×امیرمحمد × و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.