1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خخخ

شروع موضوع توسط بوق ‏Feb 17, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. مژده مژده

آقا بعد از اینکه پسورد چگونه پیر شدن ستا یش رو پیدا کردم راز پیر نشدن عمو قناد هم کشف شد
    ضمن اینکه بچه ها دارن تلاش میکنن که پسورد کوچیک موندن امیر محمد رو هم هک کنن تا چند وقت دیگه اونم پیدا میشه
    حالا هرکی دوست داره زود پیر بشه یا پیر نشه یا اصلأ همینجوری بچه بمونه و خلاصه پسورد اینارو میخواد لایک کنه

fariba.913، Mehdi 3 و شوخ از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ﺧﻮﺏ ﻭﻟﻨﺘﺎﯾﻦ ﮐﻮﻓﺘﯽ ﺍﻡ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    || ﺑﺮﯾﻢ ﺳﺮﺍﻍ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺳﻮﺭﯼ
    :0 ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘـــﺮﻡ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺳﻮﺭﯼ ﺁﺗﯿﺸﺶ
    ﺑﺰﻧﯿﻢ ﺧﻮ

fariba.913، Mehdi 3 و شوخ از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. محمدرضا گلزاراست دیگر
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    گاهی در دلش احساس میکنه صداش قشنگه و کشته داده میاد دوباره یه اهنگ دیگه میخونه
    .
    .
    .خداوندا اگر امکان داره یکم عمه ایشون رو مورد لطف خویش قرار بده....

4. ((اصن کی با تو بود)) چیست؟
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .

.

جمله ای که یک دخدر در اوج کم آوردن جلوی جمع به کار میبرد

5. عاغا شاید باورتون نشه بسره واسه والنتاین برا دوس دخدرش سبد کالا برده تازه خانواده دخدره که ازاین دستودلبازی بسره خوششون اومده الان دارن دخدرشونو به عقد بسره درمیارن .............................

6. من فلج به دنیا اومدم ولی به زندگی امید داشتم تا اینکه سرطان گرفتم و شش ماه بعد فهمیدم ایدز دارم .از وقتی تو آزمایش آخرم فهمیدم دیابت دارم کاملا دپرس شدم.تا این که.......................
    کفش تن تاک خریدم.دیگه از ایدز و سرطان خبری نیس.تازه قراره ت مسابقات دوی استقامت هم شرکت کنم.

fariba.913 از این پست تشکر کرده است.
  7. وقتایی که خعلی عمیق قلیون میکشم همه سلولای مغزم فریاد میکشن که خیلی دوسِت داریم !
    البته ابن وسطا سلولای ریه ام یه چیزایی میگن که من زیاد جدی نمیگیرمشون !

8. زنگ زدم به بابام میگم باباییییییی یه
    شارژ برام میخری؟؟؟
    برگشته میگه شارژتم برو از همون جایی
    بگیر که صبح تا شب نشستی حرفای منو
    جک میکنی واسش میفرستی
    خدایی قانع شدم خودم عین ادم قطع کردم...

9. پســر حیــف نـون: دَدی اگــه ما قوانیـــن و مقـــررات راننـــدگی رو رعــایــت نکنیـــم چـــه اتفاقـــی میفتـــه؟
    حیـــف نــون: خـــب معلومــه پســر گلـــم، سبـــد کـــالا بهمـــون تعلــق نمیگیـــره

10. مشتـــرک گــرامــی دیــروز یــک بز آمـــد و تمـــام محتــویات سبــد کــالای شمـــارو خــورد. تســلیت میگویــــیم
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ستــاد ایجــاد رعــب و وحــشـت در میــان منتظـــران زنبـــیل کــالا