1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. یادش بخیر من در کل فامیل به این که کسی تا به حال گریه منو ندیده بود (در کل گریه نمیکردم)معروف بودم بهم میگفتن مهدی سنگ دل ....یه روز رفته بودیم پیش فامیل ها همه هم بودن .گفتم عمرا کسی بتونه اشک منو در بیاره یکدفعه پسرخالم لپ تاپو گذاشت رو پام گفت این داستانو بخون .::حالا ما نشستیم داستان عاشقانه امیرونرگس (بهتون پیشنهاد می کنم بخونید تو نت هست)رو خوندن .یه 3ساعتی گذشت دیگه آخرایه داستان بود خیلی ناراحت بودم قلبم درد گرفته بود وقتی داستان تموم شد یکدفعه زدم زیر گریه (اونم زیر چه گریه ای )انگارنه انگار که 16 سالمه ..آبروم رفت .اینجوری بود که تو فامیل از مهدی سنگ دل به مهدی زرزرو یا مهدی عاشق تبدیل شدم .ای دل غافل

❤ katy perry ❤، N@$@$، M.G.Captain و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. به خدا راست میگم اصلا کچل شم اگه دروغ بگم
    بابای من رفته بودتو دستشویی پارک یه معتاده تو دستشویی حموم کرده
    به بابام گفته اون شرتم رو ازبیرون بده
    بابای مالنگ یارو روگرفته بود ولنگ یارو روکنده بود بعدش رفته بودشرتش رو انداخته بود توخاک خاکی شده بود
    قیافه ما بعد از شنیدن:0
    معتاد با لنگ:35:)))))
    بی لنگ:(((((

❤ katy perry ❤، N@$@$ و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. به بار تو دانشگاه از یه دختره جزوه گرفتم بعد از کپی کردنش توش شماره خودمو نوشتم دختره نه تنها جزوشو یه بارم نگا نکرد دادش همه کپی بگیرن واسه خودشون بعدش هر ۳ ثانیه یه اسمس میومد که چطوری نازی :-(

4. امتحان فلسفه داشتیم؛ جواب یه سوال "عدم" میشد؛ دوستم بهم گفت یه خورده کمکم کن، بهش گفتم جوابش مربوط به گذشته "وجود" میشه. گفت: پس جواب "ماضیه"
    من :(
    دوستم :smile:
    ملاصدرا :(

5. تودانشگاه سخنران آوردن که درمورد اینترنت بحرفه اولین جملش این بود:استفاده بیش از حد از اینترنت اعتیاد میباشد.یکی از اساتید گرام فرمودن :اگه اینطوریه که شما میگی اینجاشیره کش خونس……
    ما:|:|:|:|
    معتادا؛/ ؛/ ؛/

6. عاقا داداشم میخواس معنی کلمه "والیبال" رو تو دیکشنری پیدا کنه.برگشتم بش گفتم: بابا والیبال که دیگه معنی نمیخواد.والیبال یعنی همون فوتبال
    داداشم:281:0
    خودم :35:)))))))))))))))))))))))))))))

7. جام جهانـــی هم جَو خودش رو داره. اولــش میگی : - ای بابا ! به من چــه که حرص وین رونــی و کریــم بنزمــا رو بخــورم.
    ولی همین که شــروع شـــد توی تاکسی و سوپــری و نونوایــی،همه یه جوری حرفش ُ میزنـــن، که انگار اگه تو نتیجه بازی ها رو ندونــی یه دمــاغ داری وسط پیشونیــت! اصلا یه جوری فضا همــه رو میگیره که حتــی مامان بزرگ ِ من،همـپای مــا می شینــه بازی ها رو میبینه. سر بازی ایران – آرژانتــین گیر داده بود به مــن :279:
    - محمد ! اون گوشــه تلوزیــون چی نوشتــه ؟ حالا منــم همه فکــر و خیــالم پیش این توماس مولر بود که آقای گل نشــه. گفتــم : - ننه. نوشته زنده !
    مامان بزرگ هــم صلوات فرســتاد و گفت خدا رو شــکر!!
    ســرم رو برگردونــدم و گفتــم :
    - واسه چی مامان جـــون ؟!! O_O
    - خــب ننه نوشتــه زنده ! یـَـنــی هیچ کــدوم از ایــنایـــی که دارن بازی مــی کنن چیزیشــون نشده و نمُـردن ..
    اصلا یه اوضــاعــی. تا نیــم ساعت داشتم ریسه میرفــتم و ســط هــال ! هر دفعه یه چیزی می گه که آدم کُـل ِ جام جـهــانی رو بیخیــال میشه .
    مامان بزرگه باحاله دارم ؟ ^_^

8. با خانواده رفته بودیم گردش . تو خیابون بودیم ، دیدم یه ماشینی که راننده ش خانومه ماشونو کنار خیابون نگه داشت ، یه عطسه کرد ، دوباره روشن کرد و راه افتاد........!!!!!
    به همین کولری که روشنه و بابام نیست خاموشش کنه قسم!!!
    حالا باز بگین خانوما حواسشون به رانندگیشون نیست!!!!

❤ katy perry ❤، N@$@$ و fardin0688 از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. چند وقت پیش مادربرزگم که تو شهرستان بود مریض شد و قرار شد مادرم برای مراقبت ازش بره شهرستان و چند روزی اونجا بمونه.از اونجایی که اشپزی من و پدرم خیلی خوبه(!)قرارشد پدرم برای شام کوکو سبزی درست کنه و کرد و از اونجایی من که خیلی گشنه بودم حمله ور شدم به سوی کوکو و پس از اولین لقمه به این نتیجه رسیدم که از اونجایی که من جوونم و بدنم به پروتئین نیاز داره و تخم مرغ سرشار از پروتئینه بهتره از نیمرو در برنامه ی غذاییم بیشتر استفاده کنم و الان هم به جای کوکو از نمیرو استفاده کنم تا پروتئین بدنم تامین شه
    .
    .
    پدرم هم بعد از اولین لقمه اش به نتیجه ای مشابه رسید

مدیونید اگه فک کنین کوکو مزه سوسک له شده با سس اضافه میداد

10. جمعه ایی دختر عموم اومد از مامانش تعریف کنه برگشت گفت :
    زن عمو مامانم ی مربایی پخته اصلان مربانیست ک مارمالکه؟؟؟@_@
    مدینوید فک کنید منظورش مارمالاده هااااااا
    دیگه خودش تنهایی همه ی مارمالکارو خورد دیگه ما هم له شده بودیم از خنده .