1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. داداشه متفکره من دارم؟؟؟؟؟؟؟
    امروز داشت تو تلوزیون ی موتور خیلی خوشگل و گرون قیمت رو نشون میداد.داداشم با ی حسرتی گفت چی میشد من ازین موتورا داشته باشم.منم گفتم تو ک گواهینامه موتور نداری موتور میخوای چیکار؟؟برگشته میگه اگه من همچین موتوری داشتم میفروختمش ی ماشین خوب میخریدم
    من*_*
    موتور0_0
    ماشین:(((
    داداشه متفکر بنده:35:))))

❤ katy perry ❤ از این پست تشکر کرده است.
  2. روز تولدم افتاده روز مرد بابام اس ام اس داده من برات کادو نمیگیرم تو هم نگیر موشک جواب موشک.
    من دیگه حرفی ندارم!!!!!

3. ه مدت قبل من و آبجی اختلال خواب گرفته بودیم ... خلاصه دکتر و دارو تجویزی رو خوردیم،7شب خوابیدن همانا ، بیدار شدن 4بعدازظهر همانا ...!
    مامانی هم طی این مدت بارها بهمون سر زده که چرا بیدار نمیشیم ....
    گفتگوی مامان با ما : آخه این چه دارویی بوده ؟ نفس می کشیدین بیدار نمی شدین که ... اگه می مردید چی ؟؟؟ لااقل یکیتون می خورد که اگر می مرد .. می مرد دیگه !!! نه دو تاتون !!!
    بعد هم رفت !!!
    ما -_& .... یکی بیاد اختلاف من و ابجی رو حل کنه ... بنظرتون انتخاب ماما برای زنده موندمون کدوم بوده ؟؟!!!
    :-( می خواهم زنده بمانم !!!!!

4. برین خدا رو شکر کنین این بچه مجه های دورتون گودزیلا یا .... هستن
    من نمیدونم این بچه های تو محله ما چی ن
    آخه تو باغچه جلو خونه کار خرابی کردنتون چیه :279:
    اینا چی میشن در آینده خدا میدونه (((:smile:

5. دوستان سر صبی همچنان ضایع شدم ک نگو اصن له له ...
    رفته بودیم شهرداری پیش دختر عموم همکارش گفت بفرمایید داخل منم رفتم تو صندلی نبود وایستادم کار تموم شه بریم
    خدماتیه اومد آقاه برگشت گفت ی صندلی بیارید اینجا
    منم چ میدونستم ک واسه خودش میخواد ی هو داد زدم نه نه من راحتم تورو خدازخمت نکشید بعد از کلی حرف زدن ی لبخند عاقل اندر سفیه زد گفت واسه خودم میخوام ..
    هیچی مث پلنگ محل شوم حادثه رو ترک کردم @_@

6. دیروز رفتیم جشن اتمام سال تحصیلی داداشم میخواستن واسمون نمایش اجرا کنن چند تا پسر خودشونو شبیه گوسفند کرده بودن و معلم کلاس سوم هم راوی قصه بود که گفت: خب سه تا بره کوچولو بودن به نامهای شنگول و منگولو حبه ی قندون....
    هیچی دیگه الان مدت مدیدیه آقا گرگه داره رو زمین هلیکوپتری میره!!!

7. اقا امروز کنار خیابون یه تاکسی مشغول تمیز کردن ماشینش بود داد زد : بیا تاکسی تمیز و مرتب !!!!!!!(0_o)

منظورش چی بود اخه...
    من دیگه حرفی ندارم.(-_-)

8. گودزیلای خاله ام ۳سالشه،ظهر خواب بودم اومده بیدارم کرده میگه پول بده،۲ تومنیo_0
    تو رو در وایسی پاشدم خوابالو تنها داراییمو دادم بهش میگم بازی کن و بیارش
    میگه باشه،رفته اومده میگه انداختمش تو قلک دی
    رفتم میبینم صندوق صدقاتو میگه
    الان ی هفته اس منتظر مامور تخلیه صندوقم!!:(:(

9. داشتم از تهران به سمت مشهد شخله میومدم - فازمون با بچه ها تو ماشین اسکل بازی بود - پلیسراه شاهرود سربازه علامت داد بزن کنار
    مدارکو دید بعد گفت خسته که نیستی؟ (منم یاد اون جوکه افتادم ) حواسم نبود گفتم اگه خسته باشم چه گ ه ی میخوری ؟ (بجه ها ترکیدن از خنده )
    هیچی دیگه می خواست ماشینو بخوابونه با کلی التماس و غلط کردم صد تومن جریمه گذاشت کف دستمون تا بفهمیم با مامور قانون شوخی نکنیم
    بی جنبه .......

10. شوهر خواهرشوهرم معلم عربیه ولی دین و زندگی هم درس میده.میگفت یه بار امتحان گرفتم این حدیثو نوشتم:همه گناهان در اتاقی است و کلید ان در دروغ است.کلمه دروغو جاخالی دادم.یکی از دانش اموزا تو جاخالی نوشته گم شده است0_0
    جالبتر از اون کار ایشون بوده که بهش نمره هم داده@_@