1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. صبحی تو مترو یهو خوابم برد سرم محکم خورد به میله. واسه اینکه جلو ملت ضایع نشم هر چند دقیقه یک بار سرمو می زدم به میله که فکر کنن خیلی داغونم و دارم از قصد می کنم!

❤ katy perry ❤ و sky girl از این پست تشکر کرده اند.
  2. به ما همیشه میگن گربه سیاه دیدی بگو بسم الله!!!!
    عاغا ما یه بار گربه سیاه دیدیم هول شدیم از ترس چن بار پشت سرهم گفتیم ماشالا ماشالا!!!!!
    فک کنم گربهه تا آخر عمرش چش نخوره!!!!!

3. "عینه واقعیته!"
    داشتیم فیلم مختارنامه رو میدیدیم، یهو داداشم گفت: اسبا خیلی حیوونای نجیبو خوبین! خیلی دوست داشتم اسب باشمo-O ( خدا مریضای شمارم شفا بده )
    مامانم گفت: خب پسرم اسب هستی که!
    محبت مادر و فرزندی تو خونه ی ما موج میکشه!!!! بعله!!!!

4. یه بار تو فیس بوق ﺩﺧﺘﺮﻩ ﭘﺴﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ :
    ﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺗﻮﯼ ﻗﻔﺴﻢ،ﻫﻤﻪ ﺁﺩﻣﺎ ﺑﺮﺍﻡ
    ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺷﺪﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ ﺍﺯ ﺩﯾﺪﻥ ﺁﺩﻣﺎ !! "
    :279:
    ﻣﻨﻢ ﺑﺮﺍﺵ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ :
    ﻓﺮﺩﺍ ﻣﯿﺎﻡ ﺑﺎﻍ ﻭﺣﺶ ﺩﺭﻗﻔﺴﺘﻮ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺗﺎ
    ﺑﻪ ﺩﺍﻣﺎﻥ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﺑﺮﮔﺮﺩﯼ !!
    ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﺭﺯﺵ ﺑﻼﮎ ﺷﺪﻧﻮ ﺩﺍﺷﺖ !!!
    ﺍﺻﻦ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩ

5. عاغا ما دیروز سر کلاس زبان بودیم قرار بود ویدیو بوک حل کنیم(کتاب فیلم)وسطاش بودیم یه فیلم اومد اسمش بود home aloneیکی از بچه ها گفت ینی چی این کلمه یکی دیه از بچه ها گفت خونه خالیo_Oمعلممون گفت فلانی گمشو بیرون -_-اونم پاشد گفت اخیش پام درد گرفت از بس رو صندلی نیشستم ^_^معلممون گفت برو افیس بگو زنگ بزنن به مادرت -_-یارو گفت اتفاقا مامانم چند وقته از خونه بیرون نیومده بزار بیاد دلش وا شه
    ما :284:))))
    جک سی ریچارد *_*
    معلممون هم که گفتن نداره ولی عینه هو ببر بنگال:35::35::284:

6. يه بارم كه خيلي درس خونده بودم ميخواستم به مامانم بگم لباسارو بنداز تو لباسشويي گفتم لباسارو بنداز تو لوله گوارشي
    تازه بعدشم گير دادم به مامانم ميگم سيتو پلاسمم درد ميكنه
    مديونيد فكر كنين منظورم كمرم بوده
    منo-o
    مامانمo-o
    باوناo-o
    خيابانيo-o
    هوش سياه o-o

7. دبروز گودزیلامون داشت مشق مینوشت بعد از این که تموم شد گفت اخیش تموم شد خسته شدم .
    رفتم دیدم مشقشون چهار خط بیشتر نبوده....!!!
    من یادمم میاد دوره ما یه رمان میدادن به ما میگفتن دو بار از روش مشق مینویسین یک بارم املا شب 3بارم میخونییش...
    ای خدا اینا ارپیچی هم کمشونه

8. زنگ تفریح توحیاط مدرسه دوستام و صدامیکردم بااین مضمون.(مزمون)بچه ها,دوست جونی ها,عزیزان اونام گرم صحبت بودن محلم نمیدادن تاگفتم میموناباشمام هرکی اونجابودبرگشت نگاه کرد oOمن دیگه حرفی ندارم!!!!!! پست اولمه غریب نوازی کنین

9. داشتم فیلم هندی میدیدم . انقدر که اینا ادبی حرف میزدن یه لحظه شک کردم نکنه حافظ و سعدی مال ایناست!!!!
    والا با این فیلماشون....

10. وقتی داشتم میرفتم مدرسه(اول ابتدایی)مامانم ک منو برد سر کلاس انقد گریه کردم ک نذاشتم مامانم بره خونه.خلاصه با کلی زحمت تو کلاس پیش خودم نشوندمش...بعده 2ساعت معلم عین تیمارستانیا دستمو از پشت گرفت و مامانم رفت خونه.یکی نیس به این معلم بگه آیا جدا کردن مادر از فرزند کار خوبیست؟:279: