1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. ی دخترعمو 5 ساله داریم عروسک خریده براش شناسنامه درست کرده تو قسمت اسم مادرم نام خودشو نوشته بش میگم
    ب امید خدا بابا ک دیگه نداره نه؟! با تحقیر زل زده تو چشام میگه مطمینی دانشجویی؟ بی بابا؟ پس من این توله سگو از کجا اوردم! بهزیستی :/ حنا دختری در مزرعه :/!....

❤ katy perry ❤، Avin Devil، N@$@$ و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. قمار زندگی را به کسی باختم که تک دل را با خشت برید جریمه اش یک عمر حسرت شد باخت زیبایی بود یاد گرفتم به دل , دل نبندم ..

❤ katy perry ❤، Avin Devil، M.G.Captain و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. یه شب رفیقم تنها بود گفت بیا شب باهم باشیم آقا ما رفتیم شب موقع خواب پنکه رو روشن کردیم یه سوسک اومد رفت لای پنکه رنده شد!
    مارو میگی تا ساعت 2 نصف شب داشتیم میخندیدیم تازه رفیقم میگه شب تو خوابم داشتی میخندیدی!

❤ katy perry ❤، Avin Devil، M.G.Captain و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. تو تاکسی بودم داشتم میرفتم دانشگاه دوتا اقا پسرم تو ماشین بودن
    همه جا ساکت بود یهو یکی از اون پسرا گفت : بی زحمت همین نزدیکی ها بایستید .سپاس !!!
    همه یه نیشخند زدن ..بعد
    که پیاده شد در ماشینو یه ذره محکم بست .

راننده برگشت گفت: بر پدَرَت لعنت دَر را چرا کوبیدَندی .. :smile:

دیگه مسافرام تو فضا غلتیدَندی :35:)))))

5. هفته پیش برام خواستگار اومد و با پسرشون رفتیم تو اتاق حرف بزنیم،اتاق خیلی گرم بودو من داشتم از گرما خفه میشدم و اینو میخواستم به آقا پسرم بگم که دارم از گرما خفه میشم و بریم تو اتاق کناری که گفت: خب شروع کنین...
    منم گفتم:شما اول خفه کنین!!
    الان یه هفته است هر وقت قیافه پسره یادم میاد دلم میخواد زار زار گریه !!!

6. دختر خالم تعریف میکرد یه بار یه گدا در خونه ی همسایشونو میزنه و او در حال دیدن فیلم موردعلاقش بوده مرده جواب نمیده بار دوم میزنه بازم جواب نمیده بار سوم مرده عصبی میشه میاد پایین شششششقققق میزنه تو گوش گدا بعد تو کوچه دنبالش میکنه او رو بزنه مردم اعصاب ندارنا:smile:

7. اقا دلمون ترکید.هرچی خواستیم غر بزنیم و گله کنیم جایی نبود.
    چرا ایران باخت اونم با اون فضاحت؟
    چرا رمضان افتاده تو تابستون که روزا اینقدر طولانیه؟
    چرا کنکور تجربی ها افتاد جمعه؟
    چرا اب فشارش کمه؟
    چرا خورشید میتابه و چرا میچرخه زمین؟
    اخیش...خالی شدم
    ودر پایان از همه دانشجویان به خاطر فوش هایی که در این مدت بهشون دادم حلالیت میطلبم.خودمم نمیدونستم این همه فوش بلدم

Avin Devil، N@$@$، M.G.Captain و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. واقعا این کار آموزش پرورش جالب نبود که حوزه ی امتحانی رو تغییربدن.ما تو مدرسه ی خودمون از همه ی شرایط کاملا آگاهیم و میدونیم سر چه درسو زیر دست چه معلمی تقلبی کنیم.آخه این همه مراقب و گارد امنیتی نیازنیست. تا سرمیگیری بالا سه نفر فقط تورو نگا میکنن.معدلم به جای اینکه هفده بشه پونزده شده.نه اینکه فکرکنید خرخونم نه فقط چاییمو عوض میکردم.

9. دقیقا از پنجشنبه که کنکورو دادم رسیدم خونه نه تلوزیون میچسبه نه اینترنت نه آهنگ نه دور دور ! حتی خوابمم نمیاد :279:
    حتما باید کنکوری چیزی داشته باشی انگار! اووونقد که من میخوابیدم مامانم میگفت قراره کنکوره خواب بده:(
    دستمو ول کنین میخوام از برج ایفل خودمو بندازم پااااایین:(((((
    لامصب آآخرش چقد باکلاس شد^_^

Avin Devil، N@$@$، M.G.Captain و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. ماجرای خاصی نیست . فقط می خواستم شما رو توی شادی خودم شریک کنم.شوهرم واسم یه گوشی هوآوی خوب خریده اونم ساعت 8 صبح از خونه که زدیم بیرون وقتی می خواستیم بریم سرکار.سوپرایز شدم.خدا قسمت همه خانوم متاهلای فورجکی بکنه.لایک=مبارک باشه.