1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. من ودوستان نیمه باب دیروزبعدامتحان باماشین رفتیم دور دور بعد 2ساعت الافی گفتیم یکم مسخره بازی در بیاریم شروع کردیم بزن برقص توماشین جلومونم ی سرویس دخترونه بود(اسهال بگیرید اگه فک کنید دنبال اونا بودیم) توحال خودمون بودیم یدفه گشت ک نمیدونم ازکجاپیداش شداومدبغلمونو گف بزن بغل حالاماهم ..ده بودیم به خودمون اومده میگه مشروب خوردید رفیق ماهم جوری دهنشوبرای یارو باز کرده ک بگه مشروب نخورده داش فکش میشکست خلاصه اینکه ماشین ب دست خودم رفت کلانتری همه ی اینا ب کنارکی میخواد به مادر گرام بگه بیاکلانتری(ماشین به نام مادرمه) بعد1ساعت مقدمه چینی باجمله ی بمیری الهی گف کجابیام خلاصه اینکه خلافی ماشین وتعهدکلانتری و پول پارکینگ خیلی خیلی خیلی می سوزونه خدانکنه گیربیفتین

❤ katy perry ❤ و sky girl از این پست تشکر کرده اند.
  2. داشتیم شام میخوردیم بحث سر رنگ چشم کارگر بابام بود بابام میگه چشاش زاغه.
    منم نمیدونستم زاغ چه رنگی میشه پرسیدم زاغ چه رنگی میشه؟
    داداشم: ان دماغی خودمون میشه دیگه...
    عاقا بابام حالش بهم خورد سر شام...
    وبا یک لنگه کفش برادرم را به افق رهسپار کرد.

3. با خواهرم داشتیم اسم فامیل بازی می کردیم مونده بود تو اعضای بدن خواستم بهش کمک کنم گفتم چیزی که تو توش مشکل داری یهو گفت مغز!!!!!!!!!!!! نخندین واسه خودش مخیه ها

4. سرکلاس فیزیک کنکور بودیم و استاد شروع کرد به گیر دادن و خندیدین به دماغ عملی و صورت کبود یکی از بچه ها که 2هفته پیش جلو اموزشگاه باصورت پخش زمین شده بود.هی میگفت ماسکتو بردار بیشتر بخندیم ولی این همکلاسی ما جون میداد ماسکو برنمیداشت.در همین حین استادمون بلند گفت هرکی از دماغش عکس بگیره یه10تومنی تا نشده بهش میدم منم که گکلا خلاق اثار جدید در کلاس شیک و مجلسی بلند شدم یه تراول در اوردم(بله مام تراول دیدیم....خخخخخ)گفتم هرکی در5دقیقه اینده از دماغ استاد عکس بگیره این میشه مال اون.هیچی دیگه کودتا شد تو کلاس
    بدجنسم خودتونید.....
    من:35:))))))))))
    بچه ها:35:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    استاد:0_O
    بازم استاد:((((((((((((((((((((((
    بازم من:هههههههههههههههههههههه
    اولین پوستمه یوهوووووووووووووووووووو

5. بعضی وقتا یه خاطراتی داری خودت تو اون لحظه زمین و زمانو گاز زدی ولی اونقد طولانیه میترسی بنویسی تایید نشه یا بشه و کسی نخنده......ما خاطره هامونم مث بقیه نشده.والاااا
    لایک:هم دردتم(*_*)

6. !!!!!!@@@@@@@@@@!!!!!!
    حس و شکل و شمایل من موقع دیدن برگ امتحان ریاضی

7. آیا تا به حال گودزیلا دیده اید؟
    آیا تا به حال دیکتاتور دیده اید؟
    آیا تا به حال گودزیلای دیکتاتور دیده اید؟
    گودزیلای دیکتاتور کیست؟؟ گودزیلای دیکتاتور پسرخاله ی 2ساله ی منه که بخاطر اون 9نفر (اعم از خودمون ، خودشون و مهمونامون) مجبور شدن 4ساعت زل بزنن به شبکه پویا ... !
    و دیگر هیچ...

8. حتما شما هم بابازی های آنلاین مثل تراوین آشناهستید یه بازی هم هست که برای اندروید و مث تراوین آنلاین این بازی چت داره توی چتش هم همیشه همه سعی میکنن با قیمت زیادی اکانت
    هاشون رو به هم دیگه بندازن منم یه بار کرمم گرفت زدم اکانت مجانی و فول امکانات کسی
    میخواد ۳۰ ثانیه بعد دقت کنید۳۰ثانیه بعد نامه اومد که اکانتت رو میخوام منم جواب ندادم و
    شروع کردم به گاززدن در و دیوار خداییش داشتم از خنده می ترکیدم که نامه ی بعدی از یه نفر
    دیگه اومد وپشت سرش دوتای دیگه یعنی داشتم میترکیدم هاالانم توی تیمارستان افق سیتی
    (شهر افق) بستری هستم:’-( .....

9. از شما چه پنهون هم اتاقی های من سینه چاک و رفیق فابریک هم هستن
    در حین صحبت بحث یکی از بچه ها شد یکی دیگه گفت نمیدونم چرا ولی دلم براش تنگ شده بهش گفتیم خب بهش یه زنگ بزن گفت دیگه دلم تا این حد تنگ نشده

10. تو تاکسی نشسته بودیم اقا.از شانس بد من بخت برگشته
    هوا گرم منم حساس سریع تهوع میگیرم هیچی دسته ای ک شیشه رو میده پایین هم نبود
    صوتی دادم بد من
    _اقا لطفا پنجره رو باز کنید
    خودمم نفهمیدم چی میگم حالا هی تکرار میکنم راننده ک توجه نکرد منم
    خودم فهمیدم چ گندی زدم لال شدم
    شیشه -_&
    پنجره ~_-
    من در فرابنفش !٫//~/@