1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. زمان دانشجویی سر امتحان اخلاق، دوستم آیه ها و حدیثایی که استاد گفته بود تو امتحان میاد رو روی کاغذ نوشته بود آورده بود، سر جلسه که درشون آورد مراقب دید اومد گف خجالت نمیکشی تقلب میکنی؟!!
    این دوست ماهم نه گذاشت نه برداشت گفت: نه آقا اشتباه می کنید این آیه ها برای تقویت حافظه است.... :35:
    مراقب: ://
    دوستم: :16:
    تقلب: :0 :0

❤ katy perry ❤، fardin0688 و sky girl از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. دیروز داشتم میرفتم مدرسه امتحان ادبیاتم با خودم مرور میکردم در حال رد شدن از در یه خونه بودم که یه پسره که دانشجو بود عین موشک اومد بیرون
    بنده هم سه متر پریدم بالا خیییلیضایع شدم اونم کصافط انگار نه انگار سرشو عین گاو انداخت پایین رفت

3. یه بستنی فروشی سنتی داریم اینجا هر بار میرم میگه چه طعمی میخای؟ میگم خامه یا کره! میگه همه تموم شده فقط ساده داریم!!!
    ینی من چندبار هم کمین کردم ساعت شیش صبح رفتم میگه تموم شده!!!
    اصلا آپشن هاش آدمو دیوانه میکنه لامصب!

4. یادم میاد بچه بودم ی سری مهمون اومد برامون منم از از دختر بچه ی اینا ک هم سن و سالم بود بدم میومد اخه همش منو مسخره میکرد
    ی نقشه ی شیطاطی کشیدم توپ
    تو حیاتمون ی چاه بود ک گل ب روتون تمام فضولات میرفت توش
    کفشای این دختره رو برداشتم کفشاشهم خوشدل بود بردم از تو سوراخ بغل چاه یکم بزرگ بود انداختم تو
    چه گریه هایی که اون کرد و چه کتکایی که من خوردم و دم نزدم
    اخه زیاد کاک میخوردم عادت داشتم خخخخ
    دومین پستمه :16:

5. عاقا این چن روز خاطره های توپمون و واستون نوشتم ولی باز منتشر نشد
    منم حرصم گرفت گوشیم و کوبیدم تو دیوار
    امیر اومد گف یا علی باز چی شده پ؟
    منم قضیه رو بش گفتم حالا نگا آقای خلاق ما تو آن واحد چ اثری خلق کرد
    آهای تویی که میگی بیشتر تلاش کن،موقع تلاش کردنامون کجایی تو؟وقتی ک تو زندگیون باختیم،نشستیم و ازش ی خاطره ساختیم،تا بخونن و بخندن ب کارامون،دیگه تکرار نکنن، اشتباهامون
    میگی طولانیه محتواش،بشین بخون ببین چقد غم توش داشت
    خب فعلا جلوش و گرفتم تا ب جاهای باریک نکشیده
    بچه ها بمسئولین بگید مطالبم و منتشر کنن تا نگفتم شعرش و کامل کنه
    لایک:اوه اوه قضیه مرگ و زندگیه

6. اونروزی رفتم تو سیسمونی فروشی 1چیزی بود پارچه ای شکل دایره دوتا میله شکل ضربدر بالاش وصل بود 4 تام عروسک ازش آویزون که یه وقت خدایی نکرده بچه رو نذارن زمین، بخوابونن رو این بازی کنه، گفتم عاغاااا این 35 تومنه؟ گفت نه خانم 350هزار تومنه حالا قیافه من 0_o
    اونوخ من بچه بودم میذاشتنم تو 1صندوق چوبی جای میوه میزاشتن زیر سایه درخت واس خودم با مگسا خاله بازی میکردم با صدای قورباغه ها میرقصیدم به همین برکت قص

sky girl از این پست تشکر کرده است.
  7. دوستان یه لحظه توجه فرمایید,کیلیپس سارا تو حلقتون ^_^
    دوست من کمرشو عمل کرده بعد اگه بخاد کوچکترین تکونی بخوره کمردرد میگیره خفن
    بعد این بنده خدا میخاست عطسه کنه نمیتونس چون عطسه که میزد از درد فرشو گاز میگرفت
    بعد این یکی دوست نابغه ما برگشته بهش میگه:ببین یه راه حل این دفعه دماغتو بگیر نزار عطسه بزنی , دماغتو بگیر بزار عطست بره تو خودت بره تو مغزت بعد مغزت بترکه :35:)
    ینی همین ایده و نظر هاست که باعث میشه ما اقتصاد مقاومتیمون خوب باشه ها وگرنه به خودی خود تحریما اثر نداره ناموسا
    پایه میز عسلیمون تو چشمای کامران که چند وقته نیس...کامی داداش منتظرتما

❤ katy perry ❤ و sky girl از این پست تشکر کرده اند.
  8. اقا یکی بیاداین صورت منو توجیه کنه یکی دیگه گردو میخوره این جوش میزنه!!!!!!

9. قا امتحان زبان میان ترم داشتیم؛دوستم بغل دستم نشسته بود
    یهو وسط سکوت سنگین وسط امتحان، ازتوکیف دوستم صدای الوالو اومد هی طرف صداشومیبرد
    بالاترومیگفت الو.وووو......دلامصب باهزاربدبختی جلوی انفجارخندمونوگرفته بودیم
    اماطرف دست بردارنبود ...مام دیگه نتوستیم جلوی خندمونوبگیریم پخخخخخخخخخخخ زدیم زیر
    خنده...
    نگودوستم یادش رفته گوشیشوقفل کنه ارنجش خورده وشماره گرفته

10. چن وقت پیش با بچه ها رفته بودیم مشهد(جا همتون خالی).حوصلمون سر رفته بود یه فکر توپ به ذهنمون رسید گفتیم یه خورده تفریحات سالم کنیم.اینطوری که یکی از رفقا تو خیابون شروع کرد به دویدن، بقیه ماها هم با فاصله چند متری شروع کردیم به دویدن و داد میزدیم آی دزد آی بگیریدش دزد دزد.خیییییییلییییییی حال میداد ملتو هول میدادیم به همه تنه میزدیم از رو ماشینا می پریدیم خلاصه اینکه همه کار میکردیم.
    خواستم بگم شما اینکارا رو نکنین چون عاقبت خوشی نداره.آخه ی بار ملت تیز بازی در آورد و رفیق ما رو گرفت.هیچی دیگه با هزار زحمت تونستیم لاششو از زیر دست و پای ملت بکشیم بیرون.همین قدر بگم مجبور شدیم 3 روز بیشتر مشهد بمونیم تا سر وصورتش مث آدما بشه که خانوادش خونه راهش بدن.