1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. گودزیلامون انگشت کرده تو دماغش بش نگاه کردم گفتم:
    تو مهدکودک چی بت یاد دادن؟؟
    برگشته میگه: به تو چه؟! تو دانشگاه بت یاد ندادن تو کار دیگران دخالت نکنی؟؟
    یا روح القدووس:smile: اینا دیگه کین؟؟؟؟؟؟؟؟

❤ katy perry ❤، fardin0688 و sky girl از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. آقا قبلنا كه دانشجو بوديم امتحان انديشه استاد 16 تا سوال داد گفت از اينا 10 تاشو مياره مام تنبل همون 16 سوالو خونديم رفتيم سر جلسه ديديم اي دل غافل حتي به سوالم آشنا نيس منم هرچي از اون 16 سوال بلد بودم و آخرم يه نامه ي فدايت شوم با مضمون استاد انصافا اين رسمشه نوشتم. يه هفته بعد كه نمره هارو رو برد زدن فكرشو كنيد چند شدم؟؟؟؟؟؟ باورم نميشد 17 شدم و همونجا شعر منو همه خوشبختي محاله محاله محاله رو سرودم و بندري

3. چند وخت پیش رفتم موهامو پسرونه کوتاه کردم ( دخترم من ) البته نه خیلی کوتاه..
    بعد امرووز مامانم اومده بهم میگه خعلی شبیه جاناتان گرت شدی :/
    رفتم گوگل سرچ کردم دیدمش افسردگی گرفتم :279:
    من میرم روو صورتم اسید بپاشم الان برمیگردم :279:

4. امروز با ترانه میخواستیم بریم خرید عروسی (نیمه شعبان عروسیمونه)
    ساعت 9 رفتم دنبالش حاضرنشده بود نشستم
    نشستم
    چرت زدم
    بازم دیدم از اتاق بیرون نمیاد، یه سوسک پلاستیکی محض احتیاط آورده بودم انداختمش تو اتاقش!
    ترانه: وااای سوسک مهرزاااد بدووو
    من: الهی فدات شم اومدم! رفتم مثلا کشتمش (گذاشتمش تو جیبم واسه دفعات بعدی)
    خوشحال وشاد رفتیم خرید!

5. هیچی لذت بخش تر از این نیست که وسط خونه تکونی یا موقع گشتن بین مدارک تو کمدها و چمدونای قدیمی چندتا پوشه حاوی کارنامه های مامان و بابات پیدا کنی.
    اصلا از شدت خنده و گاز زدن در و دیوار خستگی امتحانا و پروژه ها از تن آدم در میره
    اون به کنار بهونه آوردن هاشون خیلی جالبه
    دیگه خیالم راحته نمره هام بیاد مامان و بابام نمیتونن دیگه اعتراض کنن. خخخخخ

6. اين يكی ديشب برام اتفاق افتاد
    یارو يه پست گذاشته بود:بعد نوشته بود تو رابطه های دوستی پسر و دختر كدوما بی وفاترن؟؟؟
    بعد يه دختره اي اومد نوشت كه:خدا وکیلی تو رابطه هایی که داشتم همش پسرا بی وفا بودن!!!
    اومدم بنويسم من ديگه حرفي ندارم:279:
    ولي حيفم اومد فيلمش نكنم.خخخخ،آخه پشتكار خوبي داش نامرد:16:
    اينقد فيلمش كردمو خنديدم
    بنده خدا رف:279:
    فك كنم نارحت شد:279:
    عذاب وجدان دارم:(:smile:(:smile:((

7. امروز داشتم يه رمان ميخوندم (طبق معمول تو مدت امتحانات ! D:smile:بعد دختره داشت پسررو توصيف ميكرد ميگفت چشماى قهوه اى كه رگه هاى سبر و سورمه اى داره دور قرنيه ى چشمشم مشكيه!
    خوب كه چى الان؟؟؟مثلا دور قرنيه ى چشم من صورتيه؟؟
    تازه اينكه چيزى نيست چشاى خود دختره هم بنفش مخملى بود!من با بنفش بودنش كارى ندارم ولى مخملى ؟؟؟؟!!يعنى چيجوريه؟انگار مثلا تو چشمش كپك زده؟؟!!!!

8. اهالی روستامون یه بار جمع شده بودن دور هم که آقا چه بساطیه یه مراسم ختم یا جشن هست یکی 2قدیم میاد یکی 2جدید بعد از کلی بحث و بررسی میگن بابا قانون بذاریم از این به بعد همه مراسم ساعت 3رسمی باشه یه دفعه یه پیرمرد تو جمع بلند میشه میگه حالا اینکه میگید 3رسمی میشه 2 قدیم یا میشه 4جدید??!!

9. آقا اعتراف میکنم اوایل میومدم فورجوک اصن حال نداشتم دامنه سایتو نگا کنم ببینم ir یا com ه!به همین علت به مدت یک ماه میرفتم تو گوگل سرچ میکردم فورجوک!همیشه هم میگفتم دفعه بعد نگا میکنم که دامنه ش چیه و این اراده پولادین من دیروز به کار افتاد!
    خخخخخخخخخ!

10. دیروز داشتم به دبیرمون که خیلی باهاش رفیقم فورجوکو معرفی می کردم که اومدم تو پروفایلم . دبیرم یه نگاه کرد تو پروفایلمو و زد زیر خنده. خوشحال شدم گفتم حتما از جوکام خونده خوشش اومده . یهو دراومد گفت:بهاروند تو اگر به اندازه بیشتر تلاش کنات تلاش می کردی الان یه قانونی چیزی کشف می کردی!!!
    در آن لحظه دوست داشتم در افق که هیچی برم تو خورشید ذوب شم.