1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

خاطرات خنده دار 2

شروع موضوع توسط taylor swift ‏Jul 4, 2014 در انجمن خاطرات خنده دار

1. عاقا ما ی استاد داشتیم داشت در مورد فرهنگ و ادب حرف میزد گفت بله مثلا ببینید چ آدمای بی فرهنگین با ماژیک رو پنکه کشیدن منم ن گذاشتم ن برداشتم گفتم استاد هر کی بوده ماژژیک داشته :35:) یعنی کلاس منفجر شد استاد هم پنج دیقه سرخ ی گوشه نشست:smile: بهله الان س ترمه اون درسو فقط اون استاد میگیره :279:

sky girl، hosseiN.1، ❤ katy perry ❤ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. وقتی شرم میکنی ریز میخندی و مثل لبو قرمز میشی ^_^
    وقتی شادی و از ته دلت میخندی و اینور اونور میپری‎ ‎:‎)‎‎)‎‎)‎‎)‎‎) ‎
    وقتی ناز میکنی و مثل بچه کوچولو ها لوس میشی‎ ‎‎^‎‎_‎‎^ ‎
    وقتی سوسک میبنی میترسی و جیغ میزنی و فرار میکنی 0‎_o
    از ته دلم خدارو شکر میکنم برا داشتنت ^_^
    تقدیم به عشق خوشگلم الهام خانم و همه دخترای ایران

3. یه دختره رو دیدم که داشت با سگش تو پیاده رو قدم میزد، گفتم :وای چه هاپوی با مزه و قشنگی…
    دختره رو به سگش کرده و میگه :پشمی بگو مئیسی عمو
    من موندم منظورش تشکر بود و یا هم نژاد کردن من با سگ

4. دیشب دوتا اس از دوتا ازهمکلاسیای قدیمم ب فاصله چن دیقه واسم اومد ، منم دیدم اس جدید توگوشیم ندارم اس اینو فرستادم واسه اون ، اس اونو فرستادم واسه این !!!!
    چن دیقه بعد یکیشون اس داد : بهتره نداشته باشمت تااینکه داشته باشمتو ندونم با چن نفر شریکم...!!
    ینی چ اتفاقی میتونه افتاده باشه ؟!!! :279:

sky girl، hosseiN.1، ❤ katy perry ❤ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. من در خدمت شما هستم با سری داستان های مخاطب های خاص و عام من
    خو کدومشو بگم از اولیش شروع میکنم:16:
    یه مخاطب خاص داشتم که بعد ترم اول سال اول دبیرستان فهمیدم داره ازدواج میکنه چقدر گریه کردم چقدر ناراحت بودم یه بار به فامیلش زنگ زده بودم گفته بود رفته برا خرید لباس عروسی دیگه از حال و روزم نگو و نپرس فکر کنم عصر اون روز بود که بهم زنگ زد زیاد یادم نمیاد چی گفتیم فقط چند خطشو یادمه به ترتیب زیر بود
    من:اوه اوه(به قول کامران و حامد که جورابام بره تو حلقشون گریه میکنم)مینا تو برا اونی مبارکت باشه
    مخاطب خاص:اوه اوه نه من تورو دوست دارم خودمو میکشم
    من:اوه اوه نه من بدون تو میمیرم اوه اوه
    مخاطب خاص:منم بی تو میمیرم اوه اوه
    و این داستان تا نیم ساعت بعدش هم ادامه داشت
    از این به بعد کارمه بیام فور جوک از این پستا بذارم پس از همین الان شروع کنید لایک کنید تا جورابامو نکردم تو حلق کامران و حامدا

6. یه روز رفته بودیم سالن فوتسال. من دیر رسیده بودم. تیم حریف یه مهاجم داشت که هیکلش به کشتی کج کارا میخورد!
    خلاسه رفتم تو زمین . سمت راست تو دفاع وایستادم. بازی شروع شد و همین که بهم پاس دادن بازیکن هیکلی هریف مثل تانک دوید سمتم ، منم یه لایی با حال بهش زدم (همه خندیدن) و رفتم سمت چپ زمین ، دوباره دوید سمتم ،( ایندفه می خواست پام رو بزنه) منم یه لایی فانتزی دیگه بهش انداختم و رفتم سمت راست زمین . ( سالن پره صدای خنده شد) . یه نگاه معنی داری کرد و دوباره دوید سمتم .
    اشهدم رو خوندم و یه ژست گرفتم ، قبل از این که برسه بهم پاس دادم به دروازبان و مثل میگ میگ فرار کردم سمت درب خروجی .
    من :( چون تا خونه دویدم
    جان سینا :((
    میگ میگ :35:

7. زنگ تفريح شد؛يكي از پسرام بدو بدو اومده پيشم؛يه سيب گنده قرمز تو دستشه؛دستشو دراز كرده طرفم ميگه:اجازه سيب نمي خورين؟
    گفتم:نه؛ممنونم خودت بخور.
    ميگه:اجازه بگيرين ديگه؛من سيب دوس ندارم ميدم به گاومون بخوره‏!‏‏!‏O O
    تو دلم يه بي شعور کثافتي نثارش كردم‏!بي ادب منو با گاوشون...‏!‏

حالا زيادنخند؛اين بچه ها دو زبانه ان؛متوجه معني جمله هاشون نيستن‏!‏‏!‏

8. یک سال ساعت دوازده شب داشت برف میومد
    ما هم خوشحال فردا تعطیله
    یهو قطع شد بارون اومد برفا آب شد بارونم بند اومد
    کم مونده بود نصفه شبی خورشید شروع کنه به تابیدن !!!:279:

9. کیلیپس سارا تو رباط صلیبی پای کامران اگه دروغ بگم(کامران:eek:_0)
    حدود یه هفته پیش داشتم با حانیه پی إم بازی میکردم
    که یهو داییم متوجه شدش و من نفهمیدم که اون متوجه شده گوشیمو گذاشتم و رفتم WC (حدودن یه ربعی گلاب به روتون اون تو بودم)^_^
    وختی برگشتم دیدم: داییم داره با حانیه پی إم بازیو ادامه میده من در عین حال که داشتم آتیش میگرفتم فقط یه لبخند اینجوری ^=^ تحویل خان دایی گرام دادم و .....
    خلاصه....دیشب خونه مادر بزرگم بودم وختی داییم خابید و رفتم گوشیش رو برداشتم ^_^
    شروع کردم با مخاطب خاصش پی إم بازی کردن و فرداش باهاش قرار گذاشتم ک فلان ساعت فلان جا باشه ^_^
    هیچی دیگه فردا دوست دخترش زنگید : میلاد (داییمه) من سر قرارم تو کجایی؟؟
    داییم:0_0 , باز تو بدون اجازه من رفتی بیرون الناز ؟؟
    الناز : وااا ؛ مگه خودت دیشب نگفتی بیا بیرون کارت دارم o_O ؟؟
    داییم با یه نگاه اینجوری به من0_o : من به پس و پیشم بخندم ؛ بزار یه دیقه گوشیمو نگاه کنم
    و فهمید که من با مخاطب خاصش پی اِم بازی کردم و از اون موقع این گوشه تو افق قایم شدم و اون داره دنبالم میگرده ^_^
    خو من چیکار کنم خودش سر شوخی رو باز کرد دیگه :35:))
    من: ^_^
    داییم:0_o
    الناز: 8_8
    کامران : @_@

10. خاطرات دهه شصتیا وهفتادیا:
    یادش بخیریه تفریح سالمی که داشتیم تونوجوونی این بود
    که شب بابچه های محل میشستیم راجب جن وروح صحبت
    میکردیم وهممون زهره ترک میشدیم...
    یه زمانی مچ دستمونو گازمیگرفتیم بعدباخودکاربیک روی
    جای گازساعت میکشیدیم،مامانمونم واسه دلخوشیمون
    ازمون میپرسیدساعت چنده ومام ذوق مرگ میشدیم...
    اون موقع شلوارباباها اندازه پرده خونمون چین داشت...
    یه زمانی براامتحان بایدازاون ورقه هاکه بالاش آبیه میگرفتیم میبردیم مدرسه برای امتحان دیکته!
    یادش بخیرحاشیه دورفرش جاده اتومبیل رانیمون بود...
    سلامتی دهه شصتیاوهفتادیا که ماشین کنترلی نداشتن ولی
    یه نخ دومتری به ماشین پلاستیکشون میبستن وذوق دنیا
    رومیکردن که ماشینشون دومتری عقب ترازخودشون راه میره...